Звіт про доходи з 27 жовтня по 2 листопада 2014

Найкращий спосіб розвіяти всі сумніви про те, чи реально заробляти в інтернеті або немає – представити результати довгої і наполегливої роботи.

Саме з цією метою створюється наш щотижневий піст, в якому відображаються всі доходи за останні сім днів.

Ми не просто пропонуємо вам скріншоти, ми описуємо кожен ресурс, тому ви можете швидко дізнатися, яким способом вдається домогтися виплат. Цілком можливо, що один з цих сервісів стане вашим основним джерелом прибутку.

SEOsprint – Виплата на Webmoney 306.75 р.

Відмінний проект, що пропонує заробіток для новачків і професіоналів. Початківці користувачі можуть отримувати прибуток з відвідин сайтів і виконання легких завдань, а більш досвідчені користуються партнерською програмою та отримують відсотки від доходів рефералів.

Vulkanpartner – Виплата Webmoney 32.15$.

Якісна партнерська програма, через яку можна зливати трафік відразу на три проекту з азартними іграми. Назва бренду Вулкан обов’язково повинно вам про щось говорити, адже це одна з найбільших компаній у сфері азартних ігор.

Wmmail – Виплата Webmoney 32.15$.

Ніхто не посперечається, що це найкращий кликовый спонсор. Крім того, що тут є багато завдань з гідною оплатою та можливість продажу статей, багато хто вже побудували велику реферальну мережу, а вона приносить гідний прибуток в пасивному режимі.

Bestchange – Виплата Webmoney 2.14$.

Всім відомий сервіс моніторингу курсів валют в обмінниках, теж пропонує вигідні партнерські умови. Сюди можна залучати людей, які будуть користуватися сервісом або будувати свої реферальні мережі, ви отримуєте вигоду в будь-якому випадку.

Onlinemerry – Виплата Webmoney 100 р.

Це ігровий проект, який працює за прикладом популярної телевізійної гри «Про щасливчик». Тут можна зробити ставку на те, що вам вдасться відповісти на всі питання і забрати головний приз від 1 до 10 тисяч рублів. Плюс до цього тут виплачують від 10 до 50% від депозитів і виграшів залучених гравців.

Goldenbirds – Виплата Webmoney 623.46 р.

Цікава гра з можливістю виведення коштів. Вступити до неї можна з незначними вкладами. Стартовий капітал буде потрібно для покупки птахів, які будуть нести яйця. Ваше завдання, збирати ці яйця і продавати їх, а потім обмінювати віртуальні гроші на реальні.

Vkserfing – Виплата Webmoney 55 р.

Цей сервіс пропонує заробляти через соціальні мережі. Конкурентів у цій ніші досить, але Vkserfing володіє деякими перевагами. Тут багато завдань, гідна оплата, зручний і простий інтерфейс, а також вигідна партнерська програма.

Попередні Звіти про доходи:
http://workion.ru/otchyot-o-doxodax-s-20-26-oktyabrya-2014.html

Кожен описаний в цій статті сервіс, приносить певну частину загального доходу. Всі вони реально працюють і за рахунок представлених скріншотів виплат, ви можете в цьому переконатися. Вибирайте якісні проекти для заробітку і використовуйте всі свої можливості, щоб добитися хороших доходів від інтернету.