Зворотній звязок для WordPress

Зміст

  • Форма зворотного зв’язку для WordPress
    • Форма зв’язку через скрипт

Жоден повноцінний сайт не обходиться без форми зворотнього зв’язку, за допомогою якої кожен відвідувач ресурсу може звернутися до адміністратора.

Дуже важливо, щоб така форма була на сайті, адже через неї можуть вийти на зв’язок прямі рекламодавці, а це додатковий прибуток.

На даний момент найпопулярнішим движком є WordPress, з його допомогою створюється велика частина нових ресурсів. Зворотній зв’язок для WordPress встановлюється дуже просто, і в цій статті ми розглянемо один з кращих плагінів, а також розповімо, як отримати оригінальну форму через спеціальний сервіс.

Форма зворотного зв’язку для WordPress

Почнемо з подання плагіна, який називається Contact Form 7. На офіційному сайті движка він є, тому легше всього знайти його через пошук адміністративної панелі по всіх плагінів. Після установки і активації, всередині плагіна ви будете спостерігати спеціальний код:

Його потрібно встановити на сторінку, де буде встановлена форма. Створюємо нову сторінку і через звичайний редактор додаємо код вставки:

Це найпростіший спосіб поставити форму зв’язку. На жаль, налаштувань тут немає, тому даний варіант підходить не всім.

Форма зв’язку через скрипт

Є відмінний сервіс main-ip.ru/genform де можна швидко створити форму зв’язку і отримати код для встановлення. Конструктор простий, тому ви обов’язково з ним впораєтеся:

Налаштувань тут досить, щоб створити таку форму, яка буде ідеально вписуватися в дизайн вашого ресурсу. Крім цього, ви можете вказати додаткові поля, щоб отримувати більше інформації від користувачів.

Виглядає форма так:

Як бачите, тут передбачена капча, це теж великий плюс. Коли додасте форму на сайті, потрібно буде зареєструвати свій сайт в системі. При використанні конструктора ви отримаєте необхідні для цього посилання.

Нічого складного в додаванні зворотного зв’язку немає, а другий варіант можна використовувати не тільки для WordPress, але і для будь-яких інших движків.