Скляні конструкції Eraglass

12-24-2020

У сучасному дизайні екстер’єрів та інтер’єрів набули широкої популярності конструкції зі скла. Естетичні і практичні скляні двері у Києві проектує, виробляє і монтує компанія Ераглас, у чому можна пересвідчитись оглянувши на її сайті світлини успішних реалізованих проектів. Бездоганна якість продукції і преміальний рівень сервісу — кредо успішної команди, яка працює за сучасними технологіями і тільки з найкращіми матеріалами.

Сфери застосування скляних конструкцій

Вагомі переваги матеріалу забезпечили широку популярність продукції та її найкращі зразки можна побачити в приватних, комерційних і державних будівлях:

 • квартирах, будинках, таун-хаусах;
 • басейнах, лазнях, саунах, фітнес-клубах, стадіонах;
 • установах освіти і охорони здоров’я;
 • ТРЦ, бутіках, супермаркетах;
 • театрах, салонах, конференц-залах;
 • банках, офісах і таке інше.

У переліку продукції компанії є всі необхідні компоненті, якими можна зробити комплексне оснащення будівлі. Це козирки і навіси над ґанком, повністю скляні фасади, вхідні та міжкімнатні двері, перегородки й огородження сходів тощо. Всі скляні конструкції Ераглас ідеально виглядають у сучасних приміщеннях і стають дуже цікавим футурістичним акцентом у класичній архітектурі.

Різновиди скляних дверей

Вони бувають дуже різні за методом кріплення, функціоналом, розмірами, засобом обробки, декоруванням. Прозоре скло дозволяє максимально зберегти природнє освітлення з вікон, це не тільки красиво, але й економічно.

Дуже популярне суцільне або художнє матування, дзеркальні поверхні, фарбовані, тоновані в масі (графіт або бронза). Можливо нанесення будь якої світлини, художнього розпису, логотипу фірми. Фурнітура та декор не тільки з металу і деревини, але й з каменя, пластику, селікону.

Розсувні двері часто застосовують, коли площа приміщення маленька — вони не займають зайвий об’єм, дуже компактні, зручні для підсобних та гардеробних кімнат, санвузлів, де простір ніколи не буває зайвим. Розпашні двері також дуже популярні, бо мають чималі переваги для деяких видів приміщень. Якщо ширина отвору більше 80 см, то рекомендовано робити двері з двох частин, щоб не було провисання з-за великої ваги.

Маятникові двері розкриваються в обидві боки, мають доводчики для м’якого розкриття и застосовуються в приміщеннях з великим потоком відвідувачів у офісах, магазинах, розважальних центрах. Великий вибір дизайнерських рішень забезпечує унікальність кожного виробу і високі естетичні якості.

Переваги продукції зі скла

В скляних виробів багато позитивних естетичних і технічних характеристик:

 • світлопроникність, візуальна легкість;
 • пожежна безпека, екологічність;
 • широкий вибір декору, текстур, фурнітури, аксесуарів;
 • міцність, стійкість до вологи і температурних змін без деформацій;
 • довгий строк експлуатації без втрати презентабельного вигляду;
 • простий догляд звичайними засобами тощо.

Конструкції зі скла можливо розташувати у будь якому стилі інтер’єру, і вони тільки підкреслять наявні переваги класичної або сучасної архітектури. Навіть у складну геометрію помешкання конструкція, виготовлена на замовлення, інсталюється успішно і прикрашає простір будівлі, додаючи атмосфері затишку і повітря.

Якість, безпека, догляд

Для виробництва дверей застосовують два ґатунку скла: загартоване і тріплекс. Перше міцніше звичайного у 14 разів, із нього навіть виготовляють вхідні двері з антивандальними властивостями для банків та інших фінансових установ. Скло, прозоре тільки з середини, надає можливість охороні контролювати ситуацію поза межами будівлі.

Тріплекс — це кілька склеєних шарів матеріалу з різними декоративними і технічними параметрами. Його складно розбити, але якщо таке станеться, то він розпадеться на невелички шматки з негострими краями. Догляд за склом простий, треба тільки виконувати інструкції, які є на кожен різновид матеріалу, і застосовувати належні засоби.

Як зробити замовлення, алгорітм його виконання, гарантії

На сайті компанії достатньо інформації про всю продукцію: світлини, прайс, довідки, статті. Менеджери компанії Eraglass по телефону, електронній пошті або в офісі у центрі Києва проконсультують, з’ясують всі побажання клієнта і приймуть замовлення. Після підписання угоди заміри на об’єкті майстер зробить безкоштовно.

Команда дизайнерів та інженерів створять проект, за яким на виробництві виготують замовлену конструкцію. Встановлюють вироб у точно означений час, зручний для клієнта. Гарантія на скляну конструкцію — 2 роки. Мінімальний час експлуатації від 30 років. Компанія відповідно до своєї бездоганної репутації забезпечує високу якість продукції і преміальний рівень сервісу.