Заробіток з Liked.ru

Сервісів для заробітку в інтернеті стає все більше, а це означає, що кількість можливостей у користувачів заробити віддалено, збільшується. У даній статті ми розглянемо заробіток з Liked, сервісом, що надає можливість отримувати прибуток, виконуючи найпростіші дії.


Природно, що для початку вам буде потрібно зареєструватися на сайті або авторизуватися через Twitter або Facebook.

Інструкція по роботі в системі Liked

При реєстрації потрібно вказати мінімум інформації:

Liked.ru

Після підтвердження пошти, ви зможете відразу ж приступити до заробітку, вибравши один із способів. Тепер давайте більш детально розглянемо кожен вид заробітку на Liked.ru.

1. Заробіток на завданнях.

Заработок

На зображенні представлена частина списку завдань, які можна виконувати і отримувати за це гроші. Як бачите, завдання гранично прості, і якщо ви коли-небудь працювали на почтовиках, то у вас навряд чи виникнуть проблеми.

Після натискання кнопки «Виконати» відкривається детальний опис вимог до виконання завдань, де ви знайдете всю необхідну інформацію.

2. Серфінг і автосерфінг.
Наступний вид заробітку заснований на перегляді веб-сторінок. Все, що вам потрібно зробити, це виконати оплачувана перехід на певний сайт.

Серфінг і автосерфінг відрізняються тільки тим, що при автосерфінгах сайти будуть проглядатися автоматично, в той час як при ручному серфінгу, вам буде потрібно чекати, поки закінчиться час в лічильнику, після чого з’явиться капча:

Liked.ru

Хотілося б відзначити негативну сторону серфінгу і автосерфінгу на Liked – це необхідність переглядати сторінку. Якщо ви відкриєте іншу вкладку або звернете браузер, час буде зупинено, що істотно знижує швидкість заробітку.

3. Заробіток на тестах.
На жаль, список доступних тестів оновлюється досить рідко, оскільки рекламодавці дуже рідко виявляють інтерес до цього функціоналу. У всякому разі, заробіток на проходження тестів, це не тільки простий спосіб збільшити свій бюджет, але і провести час із захопленням.

4. Заробіток на читанні листів.
Цей вид заробітку вимагає виконання деяких дій. Вибравши одне з доступних листів у відповідному розділі, вам потрібно відповісти на спеціальне запитання. Знайти відповідь на нього можна в інтернеті, а де саме шукати, зазначено в листі, ось приклад:

Liked.ru

Як бачите, щоб правильно відповісти на питання, нам потрібно знайти вказаний у завданні сайт і знайти номер телефону технічної підтримки. Зробити це не складно, переходимо на сайт, знаходимо необхідну інформацію і відповідаємо на питання.

5. Заробіток на рефералах.
Кожен користувач, виконавець або замовник приносить певний прибуток сайту Liked і ви можете стати власником частини цієї суми, залучаючи рефералів.

Сервіс буде віддавати вам 15% прибутку від діяльності запрошеного вами користувача, а так само буде автоматично зараховувати на ваш рахунок по 1 рублю, якщо наведений виконавець виконає 10 завдань або наведений замовник оплатить 10 виконаних завдань. Знайти реферальне посилання можна в профілі облікового запису.

Заробіток з Liked, може приносити стабільний прибуток, якщо ви будете активно виконувати необхідні функції. Вивести гроші з цього сайту можна на рахунок Webmoney (мінімалка 1 рубль), так само всі гроші можна направити на рекламу.