Як збільшити BL?

Сервіс Webmoney – це найпопулярніша платіжна система Рунета, в якій за весь час існування було вироблено понад 23 млн. реєстрацій. В цьому місяці кількість користувачів збільшилася ще на 108 тисяч, що говорить про продовження розвитку системи.


Платіжна система Webmoney багатофункціональна, крім того, що через неї можна проводити транзакції в різних напрямках, займатися прийомом платежів і прив’язувати гаманці інших систем, передбачений рейтинг користувачів.

Називається рейтинг BL, що перекладається як Business Level. Даний показник являє інформацію про активність користувача.

Бізнес рівень Webmoney

Крім того, що високий BL – це відмінний показник солідності, в залежності від рівня BL у деяких сервісах можна отримати додаткові привілеї.

В минулому місяці ми представляли статтю про микрозаймах Webmoney, в якій були описані різні сервіси.

Для користувачів з високим BL процентна ставка за кредитами занижена, це вже доводить користь даного показника.

Як збільшити BL? Будуватися рівень BL на основі статистичних даних по кількості транзакцій, а також з урахуванням обсягів сум беруть участь у трансакціях.

Збільшити даний показник можна наступними методами:

  • Використовуйте два гаманця і починайте перекласти певну суму з одного в інший. Поступово через сума комісії буде зменшуватися, а рівень BL буде збільшуватися.
  • Якщо ви десь заробляєте в інтернеті, замовляйте виплати частинами. Наприклад, на Wmmail можна замовляти виплати від одного цента необмежену кількість разів, а заробляти гроші дуже просто.
  • Збирайте бонуси в інтернеті. Є безліч проектів, на яких можна вказати номер свого гаманця і отримати пару копійок просто так.
  • Використовуйте якомога більше проектів для заробітку. На нашому сайті представлена величезна кількість різних сервісів, в яких можна заробити незначні суми за кілька хвилин. Нехай це будуть не великі суми, зате ви отримаєте велику кількість вхідних транзакцій.
  • Після реєстрації ваш бізнес рівень Webmoney буде нульовою, але після декількох транзакцій ви зможете його збільшити. Якщо ви стабільно використовуєте підробіток в інтернеті, то навіть не помітите, як швидко піднімається ваш BL.