Психологія заробітку на букмекерських конторах

Спостерігаючи успіх людей, які виводять з букмекерських контор сотні доларів, багато хто замислюється над тим, щоб почати заробляти на спортивних ставках.


Варіант гідний, але не варто думати, що це так просто. За статистикою, більшість новачків програють стартовий капітал, вже через кілька днів.

Психологія заробітку на букмекерських конторах – найважливіша складова досвідченого професіонала. Щоб такий вид заробітку почав приносити солідні суми, доведеться змінюватися і діяти точно так само як це роблять досвідчені беттеры.

Вибирайте одну з кращих букмекерських контор і дотримуйтеся правильної психології, щоб ваші доходи вас приємно радували.

Ключ до успіху в букмекерських конторах

Не багато приділяють достатньо уваги психології ставок, дарма, це дійсно серйозний момент в букмекерському справі.

Ось кілька найбільш важливих факторів:

  • Ризики. Без них у букмекерських ставках не обійтися, тому ви повинні бути готові взяти «Все або нічого». Яку стратегію ви ні використовували, ніколи не вийде добитися 100% прибутковості. Тільки ризикові люди користуються цим цікавим способом заробітку.
  • План дій. У професіонала будь-якої справи повинні бути побудовані плани того, що він буде робити в тій чи іншій ситуації. Ви ще не склали план для заробітку на букмекерських конторах? Саме час цим зайнятися. Передбачте все, що може статися, щоб легко вийти зі складної ситуації.
  • Гроші. Ставлення до грошей має бути легке, щоб вам було не складно з ними розлучитися. Беттінг ризиковий, а гроші там можна також швидко виграти і програти. Щоб не прив’язуватися до грошей, набирайте стартовий капітал з вільних фінансів.
  • Час. Краще не поспішати і виділити якомога більше часу на необхідну роботу. На що витрачає час беттер? Прогнози, аналіз, перевірки та багато іншого. Але найголовніше – краще заробляти на безлічі ставок за невеликими сумами, ніж відразу робити великі ставки.
  • Стриманість. Найважливіший психологічний момент при заробіток на букмекерських конторах. Чергова перемога або серйозний програш можуть вплинути на вас і змусити зробити додаткові ставки. Не піддавайтеся емоціям, залишайтеся холоднокровними.
  • Насправді, психологія заробітку на букмекерських конторах включає в себе безліч інших факторів. Якщо ви вирішите скористатися цим, обов’язково починайте з навчання, щоб виховати в собі успішного беттера.

    На Workion є корисні статті для новачка – як зробити ставку, на що поставити в БК і опис стратегії Value Betting. Ця інформація просто необхідна починаючому користувачеві, тому радимо вам вивчити її.