Як зрозуміти, що дівчина хоче познайомитися в соц. мережах?

Зміст

 • Шукаємо дівчину для знайомства Вконтакте
  • Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині?

Нові знайомства ще ні для кого не були зайвими, особливо, якщо це знайомство з приємною представницею протилежної статі.


Багато дівчат не проти познайомитися в соціальних мережах, але як знайти ту, яка шукає спілкування або навіть сама проявляє знаки уваги не просто так, про це ми зараз і розповімо.

Як зрозуміти, що дівчина хоче познайомитися в соц. мережах? Навряд чи вийде дочекатися від красивої дівчини повідомлення з пропозицією познайомитися, хоч часи лицарів пройшли, всі вони чекають, поки хлопці напишуть першими.

Тому, потрібно набратися сміливості і знайти профіль тієї, яка готова зав’язати нове знайомство.

Шукаємо дівчину для знайомства Вконтакте

Саме Вконтакте найкраще використовувати для нових знайомств, так як в цій соціальній мережі більше всього користувачів і переважно молода аудиторія. Спочатку зробіть свій профіль привабливим.

Потім починайте аналізувати жіночі профілі, аналізуючи такі дані:

 • Сімейний стан – важливий момент, адже якщо дівчина складається у відносинах, з нею набагато складніше познайомитися. Положення типу зустрічаюся або закохана ще нічого не означають, можна починати знайомитися.
 • Номер телефону – якщо він на сторінці відкритий, обов’язково скористайтеся цим. Також, якщо вам дали номер, це знак, що дівчина не проти, щоб ви їй зателефонували або відправили повідомлення. По телефону спілкування набагато ближче.
 • Фотографії – подивіться всі фотографії в профілі і з’ясуйте коло спілкування, інтереси, місця де вона буває. Все це допоможе вам при знайомстві, а також з’являться теми для обговорення, щоб не починати спілкування з заїждженого «Привіт, давай знайомитись».
 • Статус – його дівчини постійно змінюють і за цим треба стежити. Досить часто за статусом можна зрозуміти, що людина розташований для спілкування (статуси радісні або статуси типу «Нудно»). Вичікуйте найкращий момент для першого повідомлення.
 • Особиста інформація – її потрібно обов’язково подивитися, а якщо деякі поля не заповнені, в повідомленнях можна з’ясувати відповіді. Чим краще ви дізнаєтеся співрозмовника, тим простіше буде його розташувати до розмови.
 • Загалом, вам потрібно з’ясувати, що подобається дівчині, чим вона займається, вільна вона і в якому настрої перебуває. Важлива кожна дрібниця, хлопці вміють знайомитися в мережі обов’язково це враховують.

  Як зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині?

  Зробити це не так просто, як здається. Знаки уваги ще ні про що не говорять, адже завжди можна почути популярну фразу «Ти класний, як друг». Статус друга зрідка подобається хлопцям, тому потрібно відразу розібратися, чи схильна до тебе дівчина.

  Кращий спосіб зробити це – почати цікаве спілкування. У діалозі потрібно бути обережним, не задавати дурних питань і як можна частіше жартувати.

  Почуття гумору і неординарний підхід завжди були грамотними фішками. Не питайте як справи або чим займається дівчина, віділяйтеся від сірої юрби, тоді вона вами точно зацікавиться.

  Не зайвим буде поставити лайки під її фотографіями і залишити коментарі. Якщо вона на них відповість, то подивіться, що саме вона пише.

  Іноді дівчата самі ставлять лайки і відправляють пости на стінку, не залишайте це без уваги, продовжуйте відкриті діалоги. Простіше кажучи, будуйте ланцюжок повідомлень, щоб зав’язалася розмова, а далі ви будете поступово зближуватися.

  Чудовий знак уваги Вконтакте – це подарунки. Дізнайся, де купити голоси дешево і завали дівчину квітами, сердечками, ведмедиками і так далі.

  Знайомство з дівчиною можна прирівняти до мистецтва і далеко не кожен здатний зав’язати розмову і зблизитися з вподобаним людиною. Навчіться вибирати дівчат і спілкуватися з ними, щоб розширити коло знайомих, і ви точно знайдете кого-небудь цікавого.