Хочеш навчитися інвестувати?

Зміст

 • Як навчитися інвестувати?
  • Куди інвестувати гроші?

Всі можуть забезпечити собі майбутнє, якщо заздалегідь про нього подумають.


Побудувати успішну кар’єру – це тільки половина справи, адже завжди потрібно пам’ятати про випадкових випадках і створювати додаткові джерела прибутку. Інвестування є найкращим кроком до хорошого прибутку в майбутньому.

Хочеш навчитися інвестувати? Тоді тобі потрібно засвоїти кілька важливих моментів, навчитися оцінювати ризики, а також з’ясувати, які варіанти є для вигідних вкладів.

Зараз навіть з дому виходити не треба, щоб почати вкладати, інтернет пропонує масу можливостей, якими неможливо не скористатися.

Як навчитися інвестувати?

У більшості людей з’являються сумніви про вклади. Чи варто їх робити, наскільки це прибутково, може бути, я все втрачу – все це поширені причини відмови від інвестування. Вам потрібно позбавитися від сумнівів, адже вклади дійсно можуть приносити пасивний дохід.

Ризики залишаються у будь-якому випадку, навіть якщо ви будете зберігати гроші «під матрацом», їх можуть вкрасти або вони можуть знецінитися.

Звичайно, рівень ризиків скрізь різний, але краще спробувати прокрутити свій капітал, ніж взагалі нічого не робити. Навчитися інвестувати гроші не так складно, а деякі способи не вимагають високого рівня знань.

Досить часто люди замислюються про вкладення у власний бізнес – це хороший варіант, але і він досить ризикований.

Крім цього, доведеться виконати багато різних дій, щоб запустити механізм отримання прибутку. Грамотні інвестори не працюють, вони використовують стартовий капітал, щоб гроші на них працювали, а не навпаки.

Куди інвестувати гроші?

В інтернеті зараз пропонується багато різних варіантів для інвестування. Крім того, що можна використовувати стартовий капітал для торгівлі валютою на Форексі (що дуже складно), є інші, менш складні варіанти:

 • Інвестиційні гри – дозволяють почати навіть з 100 рублів і в них не потрібно ніяких знань. Відкриваєте віртуальний бізнес в одній з ігор з виведенням грошей і стабільно отримуєте дохід. З усіх таких проектів варто виділити Taxi Money – найприбутковіша гра.
 • ПАММ інвестування – вже давно використовується інвесторами зі всього світу. Замість того, щоб укладати угоди на Форексі, ви передаєте під управління свої гроші досвідченому трейдеру і отримуєте прибуток. Якщо вирішите скористатися таким способом, використовуйте послуги брокерів Alpari або Forex4you.
 • Бінарні опціони – єдиний з представлених нами варіантів, де вам буде потрібно виконувати складні дії. В опціонах ставляться гроші на зміну курсів валют та вартість інших активів, а вам доведеться будувати прогнози. Можете спробувати зробити ставки без вкладень на IQoption.
 • Інтернет кредитування – підходить для тих, хто готовий вкласти чималі гроші. Видаючи кредити в інтернеті, можна непогано збагатитися за рахунок відсотків. Щоб не довелося розбиратися з позичальниками, використовуйте систему Webtransfer Finance, там адміністрація відшкодовує збитки за зниклих боржників.
 • ЛАММ інвестування – пасивний вид інвестування, при якому також укладаються угоди професійними трейдерами, без вашої участі. Єдина відмінність від ПАММ – це передача грошей. Тут ви не віддаєте гроші, а поповнюєте свій рахунок, з якого автоматично копіюються гроші досвідчених трейдерів.
 • На одному або відразу декількох способах інвестування в інтернеті можна заробляти хороші гроші. Починати треба з підбору проекту.

  Не забувайте, що успішний вкладник завжди поділяє стартовий капітал, створюючи кілька джерел прибутку, тим самим знижуючи ризики. Радимо і вам вкласти гроші відразу в кілька проектів, так безпечніше.