Інвестиції з Altair Limited

Зміст

  • Вклади від 5$ під 0.8% на добу на Альтаїр Лімітед
    • Інструкція для інвестора на Altair Limited

Якщо через пошукові системи почати пошуки сервісів, в яких можна вигідно вкласти гроші, ви знайдете величезну кількість найрізноманітніших систем.


Є навіть ігри з виведенням грошей, однак, всі приховані схеми розподілу грошей не викликають довіри, до того ж, діяльність таких проектів ніким не контролюється.

Прибуткові інвестиції з Altair Limited – це не тільки вигідний, але і безпечний варіант для вкладників.

Організатори проекту проводять операції на ринку Форекс і пропонують всім охочим вкластися в їх роботу. Відкрилася компанія недавно, але в мережі вже є позитивні відгуки (багато отримували виплати).


Проект закритий!

Вклади від 5$ під 0.8% на добу на Альтаїр Лімітед

Відкрився проект у листопаді 2011 року і зі старту залучив багатьох інвесторів. Незважаючи на нетривалий термін існування, загальні виплати вже становлять кілька тисяч доларів. Компанія зарубіжна, але російська мова на їх сайті.

Також на сайті представлена ліцензія:

З кожним днем цей проект стає все більш популярним, його допрацьовують і виплати приходять без затримок. Контактів на сайті багато, але поки технічною підтримкою користуватися не доводилося, так як інтерфейс досить простий і працює система стабільно.

Інструкція для інвестора на Altair Limited

Як і в будь-якій іншій системі, спочатку вам належить пройти реєстрацію. Особливих труднощів виникнути не повинно, класична форма:

Якщо електронних гаманців у вас немає, пропускайте ці поля. Але краще заздалегідь зареєструвати гаманець, так як тільки в ці платіжки можна отримувати виплати. Радимо використовувати Payeer, там простіше всього зареєструватися і потім зручно переводити гроші на інші рахунки.

Адміністрація продовжує модернізувати сервіс, нещодавно вони додали нові платіжні системи, швидше за все, в майбутньому з’являться і інші способи вводу/виводу.

Після входу в свій аккаунт ви можете відразу перейти до вкладами і поповнити свій баланс:

В даному розділі пропонується кілька планів для інвестування, а також різні способи поповнення балансу:

Подивіться на умови, щоб вибрати відповідний пакет і після цього вирішувати, яку суму ви готові внести. Зверніть увагу, що серед способів поповнення присутній Freekassa, в якій можна проводити оплату величезною кількістю способів:

Можете навіть провести оплату з банківської картки, це займає всього кілька хвилин. Після покупки тарифного плану залишається тільки чекати, поки прибуток надійде на ваш баланс.

Мінімальний поріг виплат 0.1$, а для отримання грошей, спочатку пропишіть номери гаманців у розділі «Змінити дані» (якщо не вказали при реєстрації).

Якщо захочете придбати кілька пакетів, не створюйте нові профілі, це заборонено. Кожен клієнт Altair Limited може вкладати в будь-кількість пакетів.

Ви можете навіть не витрачати своїх грошей, а скористатися партнерською програмою. Запрошуйте людей за власною посиланню і вам буде виплачуватися 5% від усіх депозитів.

Популярність компанії Altair Limited поки не висока, але проект точно заслужить хорошу репутацію, так як схема в нього прозора, є ліцензія і працюють в компанії справжні професіонали. Вкладайте будь-яку суму, і ви зрозумієте, що це найкращий спосіб пасивно примножити капітал.