Реклама – ворог дизайну сайту

Зміст

  • Як реклама псує дизайн сайту?
    • Рекламу потрібно встановлювати правильно

Загальна кількість сайтів продовжує зростати стрімкими темпами, а їхні власники все більше намагаються реалізовувати оригінальні проекти, щоб привернути до себе увагу.

Природно, дизайн сайту грає найважливішу роль, тому витрачаються серйозні гроші на розробку якісного і красивого оформлення ресурсу.

На жаль, у хорошого дизайну є занадто багато ворогів. З-за ряду факторів, опрацьоване оформлення стає сірим, банальним, а іноді і повністю втрачає свою привабливість.

Реклама – ворог дизайну сайту номер один, але з метою швидкого збагачення вебмастера часто про це забувають.

Як реклама псує дизайн сайту?

Звичайно, віднести рекламу як ворога можна далеко не завжди, так як іноді промо матеріали відмінно вписуються в загальне оформлення і лише прикрашають майданчик.

Відбувається це вкрай рідко, а основний негативний чинник – небажання вебмайстрів працювати над оформленням банерів, тізерів і інших рекламних блоків.

Зараз в інтернеті є маса прикладів того, як реклама псує дизайн ресурсу. Напевно вам доводилося відвідувати майданчики, де підвищена концентрація рекламних блоків і з-за цього перекривається практично весь дизайн.

Рекламу потрібно встановлювати правильно

Якщо ви хочете, щоб користувачі не закривали вкладку з вашим сайтом через реклами, не змушуйте їх, її дивитися.

Ви можете додати скільки завгодно промо матеріалів, але робити це потрібно так, щоб вони не заважали переглядати сторінки. Простіше кажучи, реклама повинна бути ненав’язливою, а лише доповненням до сторінки.

Не дивуйтеся, що після установки спливаючих банерів і з’являються вікон, відвідуваність сайту і поведінкові фактори погіршуються. Встаньте на місце відвідувачів і подумайте, чи комфортно вам було б проводити час на сайті, переповненому всілякої рекламою.

Займатися монетизацією сайту через рекламу можна, ось тільки робити це потрібно правильно. Не прагніть до того, щоб зібрати як можна більше переходів по банерах та тизери, а ставте мета – залучати якомога більше відвідувачів.

В такому випадку ви будете заробляти стільки ж, але ваша майданчик не буде викликати огиду.