Є гроші? Дай під відсотки!

Зміст

 • Куди вкласти гроші під відсотки в 2015 році?
  • Як дати гроші під відсотки? Зроби внесок у Taxi Money

Частина учасників популярного списку Forbes заробили свої мільярди на інвестуванні.


Вкладаючи гроші різними способами, вони отримували від них відсотки і продовжували інвестувати в інші проекти, поступово розвиваючи джерела прибутку. Звичайно, для покупки акцій великої компанії потрібен серйозний капітал, але можна почати вкладати з невеликих сум.

Є гроші? Дай під відсотки! Зараз в інтернеті є кілька відмінних способів, щоб вкладати будь-які суми. Найпростіший варіант – це почати займатися видачею кредитів. Люди активно позичають гроші онлайн, а віддають їх з відсотками, на цьому можна непогано нажитися.

Куди вкласти гроші під відсотки в 2015 році?

Найбільш популярний сервіс, що пропонує вигідні вклади в мережі – це Webtransfer-Finance. По суті, це кредитна біржа, через яку можна дати чи взяти гроші в борг. Люди з усього світу користуються цим сервісом для отримання позики або заробітку на інвестуванні, кожен день проводиться угод на 20-30 млн. доларів.

Почати інвестувати зможе навіть новачок, для отримання прибутку необхідно виконати декілька простих кроків:

 • Авторізуетесь на сайті через будь-яку соціальну мережу.
 • Поповнюєте баланс (багато різних способів).
 • Створюєте заявку на видачу кредиту (вибираєте термін повернення, суму та відсоток).
 • Чекаєте, поки знайдеться бажаючий отримати кредит.
 • Спостерігаєте за тим, як вам повертають гроші з відсотками.
 • Новачкам на Webtransfer-Finance видається вітальний бонус 50$, на нього ви зможете створити першу заявку і випробувати систему.

  Щоб швидко отримувати відповіді на ваші заявки, вкладайте гроші під 1.4% на добу.

  На відміну від інших сервісів кредитування, на Webtransfer-Finance адміністрація готова нести відповідальність за боржників. При створенні заявки, выбайте угоду «Гарант» і якщо хтось відмовиться виплачувати вам взятий кредит, адміністрація поверне суму ваших вкладів.

  Якщо у вас залишилися якісь сумніви, можете прочитати статтю про виведення коштів з Webtransfer-finance, де ми представляли скріншоти виплат з цієї системи.

  Як дати гроші під відсотки? Зроби внесок у Taxi Money

  Порівняно з кредитної біржею, цей проект набагато простіше. Представлений він як найпростіша гра, але в ній є функція виведення коштів. Тут вам теж практично нічого не доведеться робити, щоб отримувати прибуток.

  Всі функції будуть виконувати віртуальні автомобілі, на які ви витратите стартовий капітал:

  Прибутковість інвестицій залежить від стартової суми. Наприклад, якщо ви витратите 449 рублів і купіть другий рівень машини, то отримаєте 32% прибутковості в місяць. Скільки дати під відсотки на Taxi Money, вирішуйте самі.

  Вперше поповнюючи баланс, ви отримаєте на 25% більше внесеної суми, користуйтеся цим, для купівлі дорогих автомобілів.

  Коли ви купите один або кілька транспортних засобів, вони переносяться в гараж і там, ви можете дивитися, скільки ви отримуєте грошей за добу:

  Вам залишиться лише іноді відвідувати свій рахунок, щоб збирати гроші з автомобілів. Робиться це легко:

  А також замовити виплату на одну з платіжних систем або банківську картку:

  Цей спосіб для вкладів під відсотки працює на повному автоматі, тому його можна використовувати паралельно з основною роботою.

  Вкладайте гроші в Форекс, а щоб самому не робити прогнози, використовуйте сервіс автоматичного копіювання угод Share4you.

  Прочитавши цю статтю, вам більше не доведеться шукати інформацію в пошукових системах, використовуючи запити типу «дам гроші під відсотки», адже тепер ви дізналися про різних сервісах, де можна вигідно вкладати будь-які суми. Спробуйте зайнятися інвестуванням сьогодні, щоб забезпечити собі безбідне майбутнє.