Вигідні сайти, схожі на Сеоспринт і Wmmail

Зміст

 • Аналоги Сеоспринт для заробітку на завданнях
 • Кращі сайти, схожі на Сеоспринт
  • Сайти схожі на Сеоспринт тільки більш вигідні
 • Схожі сайти на Wmmail

Перші кроки в сферу інтернет заробітку багато людей роблять з допомогою клікових спонсорів. Ці сервіси ідеально підходять новачкам і пропонують тисячі різноманітних завдань. Всі вони прості і приносять невеликі гроші, зате їх можна швидко вивести. В ніші закріпилися два кращих проекту, проте не можна забувати і про аналоги.


Вигідні сайти, схожі на Сеоспринт і Wmmail шукають шанувальники букс. Інші кликовые спонсори обчислюються десятками. Їх продовжують створювати, по сей день, але не скрізь рентабельно працювати. Деякі сайти просто недостатньо добре розкручені, тому на них мало рекламодавців.

Аналоги Сеоспринт для заробітку на завданнях

У список схожих сайтів можна зарахувати будь-які системи, в яких пропонується підробіток за виконання невеликих доручень. Таких проектів створено безліч, навіть великі проекти іноді пропонують прості завдання.

З найбільш цікавих ми рекомендуємо ці системи:

 • Qcomment – багато дрібних замовлень, платять за них більше, ніж на Seosprint. Користувачам пропонують здати іспит, щоб отримувати дорогі завдання з написання коментарів. Нічого складного, пройдіть перевірку і заробляйте ще більше. Висновок тут від 100 руб. на Webmoney.
 • Advego – біржу копірайтингу теж можна використовувати в якості букса. Тут багато замовлень на лайки, вступу і запрошення в групи, коментарі, репости. Оплата набагато вище (можна отримати 40 центів за одне замовлення). Не так давно підключили виплати на банківські картки.
 • Profittask – неможливо заплутатися у виконанні завдань на цьому сайті. До кожного дорученням дається покрокова інструкція, а на наступний етап працівник переходить, тільки після виконання поставленого завдання. Крім цього, тут пропонують заробіток з мобільних пристроїв.
 • Toloka – розробник сервісу компанія Яндекс. Система створена для поліпшення пошукової видачі. Тут працівникам пропонують визначити якість зображень, розібратися, що представлене відео, наскільки сайти заспамлены і так далі. Оплата не сильно висока, приблизно як на почтовиках.
 • Prospero – основна частина доручень на даному сайті пов’язані з соціальними мережами. У деяких просять просто поставити лайк. Найдорожчі завдання, це написання відгуків та коментарів. Нещодавно додали функціонал для заробітку на статтях. Мінімальної суми для виводу немає.
 • Шукайте вигідні замовлення через ці сайти, на них багато рекламодавців, тому кожен день з’являються доручення. Не бійтеся того, що інтерфейс незнайомий і на сайтах багато додаткових функцій. Коли розберетеся у всьому цьому, зрозумієте, що проекти ще краще за будь-поштовиків.

  Кращі сайти, схожі на Сеоспринт

  Пошук аналогічних проектів повинен супроводжуватись якоюсь метою. Завдань на Seosprint більше, ніж на деяких почтовиках разом узятих, значить, ця проблема відлітає. Залишається блокування аккаунта, бажання створювати додаткові джерела прибутку або розвиток реф. мереж на інших сайтах.

  Для всього цього знадобляться:

 • Socpublic – старий поштовик, отримав нове оформлення не так давно. У 2014 році його повністю переробили і змінили скрипт. Це позначилося на зручності заробітку і кількості завдань. Тут найчастіше проводяться різні акції і конкурси, є багато способів виведення коштів.
 • Seo-Fast – основний конкурент Seosprint, що працює на схожому скрипті. Адміністрація букса проводить конкурси за всіма показниками, навіть за кількістю переглянутих листів. Поповнення і виведення миттєві, підключено багато платіжних систем, а мінімальна сума для виплати не обмежена.
 • Fastprom – якщо не звертати уваги на колірну гаму, то це повна копія Seosprint. Відкрився сайт в 2012 році, не думайте, що скопійований дизайн вказує на низьку якість. Тут багато серфінгу і часто з’являються завдання. Понад 6 млн. рублів цей проект вже виплатив користувачам.
 • VipProm – мало того, що зовні сайт схожий на Сеоспринт, у них одні й ті ж розробники. Навіщо їм однакові проекти? На ВипПром баланс ведеться в доларах. З нього вже виведено понад 350 000$. Інтерфейс нічим не відрізняється, доступні всі ті ж функції, тільки завдань набагато менше.
 • Cashtaller – сервіс набрав свою популярність за рахунок надання кредитів і вигідного обмінника електронних грошей. Користувачам пропонують 8 способів заробити гроші і дуже вигідну партнерську програму. Від доходів приходить до 60%, а з замовлень реклами надходить 5%.
 • Складно працювати відразу на декількох сайтах, але це краще, ніж братися за всі завдання поспіль на якомусь одному букс. Можна вибирати тільки найвигідніші пропозиції і додавати їх в обране, щоб потім кожен день займатися одним і тим же, максимально швидко отримуючи солідні суми.

  Сайти схожі на Сеоспринт тільки більш вигідні

  Яким би видом заробітку не займався манімейкер, завжди є вибір. Однакових сайтів створюється багато, вони співіснують без проблем, шанувальники є у кожної системи. Однак, за рівнем прибутковості, всі вони відрізняються. Якщо хочеться заробляти більше, ніж на Seosprint, реєструйтесь тут:

 • Liked – завдання об’єднуються в одну величезну стрічку, яку ви побачите відразу після реєстрації. Тести, серфінг і листи тут теж є, за один перегляд сайту можна отримати до 40 копійок. Мінімальна сума для виводу всього 1 рубль, проводяться виплати через Webmoney.
 • Wmrok – в Топі працівників нерідко з’являються користувачі, яким вдається заробити понад 2000 рублів за добу. Є кілька видів заробітку, виплати проводяться кожен день. З основних відмінностей букса – відсутність таймера в серфінгу та оплата до 3х рублів за запрошеного реферала.
 • Clixsense – вигідний поштовик, тому що закордонний. На ньому ви точно будете отримувати кожен день сайти для оплачуваної перегляду. Завдань багато, плюс їх можна виконувати на інших проектах, не покидаючи свій аккаунт. Обов’язково приймайте участь в щоденній лотереї (можна виграти до 10$).
 • Vipip – класичний кликовый спонсор, через який можна заробити до 12$ за 1000 виконання завдань по соціальним мережам. Вигідних замовлень багато, а зовсім нещодавно адміністрація додала програму (і плагін для браузера), щоб можна було заробляти на автоматі.
 • Dollarclix – ще один закордонний букс, де немає сайтів для перегляду за гроші, але є багато цікавих завдань. Виконувати їх дещо складно, без знання іноземних мов, але іноді просять просто підписатися в соц. мережах або подивитися відео. Запрошуйте друзів, отримуйте 15% від їх доходів.
 • Знаходьте час, щоб користуватися відразу всіма цими сайтами. Так, це буде складно, але воно того варто. Обов’язково працюйте з партнерськими програмами, залучайте нових учасників. Якщо вони будуть активно працювати, то гроші на вашому рахунку постійно будуть з’являтися, навіть якщо ви взагалі не заходили в профіль.

  Схожі сайти на Wmmail

  З моїм улюбленим почтовиком складно порівнювати аналогічні сайти, так як я вважаю його найкращим. Причин цьому декілька, тут активно спілкуються люди (свою спільноту в інтернеті), можна заробляти на статтях, букс один з найстаріших, плюс вигідні умови для працівників і вигідна партнерка.

  Тим не менш, схожі сайти є:

 • Wmzona – в першу чергу схожий тим, що на букс теж є магазин статей. Крім цього, тут заробляють автоматично на майнинге криптовалют. Користувачі встановлюють спеціальні утиліти і, через них використовується обчислювальна потужність ПК. Зараз це приносить не так багато грошей, як раніше.
 • Profitcentr – раніше на Wmmail обов’язково потрібен гаманець Webmoney для реєстрації, як і на цьому букс. Він відкрився в 2009 році, використовувався оригінальний сценарій, але після появи Сеоспринта, його дизайн був скопійований. Але досі букс залишається майже у всіх ТОПах.
 • RayMoney – наймолодший сайт з усіх представлених на цій сторінці. Досвідчені користувачі впевнені, що він ще встигне скласти конкуренцію лідерам, але поки тут занадто мало завдань. Зате вигідно будувати реф. мережа і поки що мало хто знає про проект, є сенс почати цим займатися.
 • Teaser – хоч на сайті і є дрібні завдання, він відрізняється від своїх аналогів. Основну популярність система отримала за своє розширення. Воно встановлюється в браузер, після чого показуються невеликі банери при відвідуванні будь-яких сайтів. Також є 5-ти рівнева партнерська програма.
 • Web-ip – відмінний поштовик для заробітку або для накруток. Для другого він підходить більше, так як розцінки тут занижені. Майданчик давно не оновлювали, вона з’явилася в 2006 році. Є дворівнева партнерська програма, з першої лінії приходить 10%, з другої 5%.
 • Ніколи не можна зупинятися на якомусь одному проекті, необхідно розвиватися, так і джерела прибутку повинні бути різні. Раптом щось трапиться з сайтом, вашим акаунтом або вам щось не сподобається. Повинні бути відступні варіанти, а тепер ви точно знаєте, як їх організувати.

  Якщо вам подобається виконувати завдання через соціальні мережі, то обов’язково зареєструйтесь на VKtarget.

  Незважаючи на велику кількість схожих сайтів, я б не радив відмовлятися від роботи через Сеоспринт і Wmmail. Все-таки ці поштовики не просто так отримали таку велику популярність, вони дійсно найкращі і саме на них багато роботи, плюс достойні винагороди.