Кращі фільми для інвестора

На інвестиціях розбагатіло величезна кількість людей, а всі ті, хто ще не встиг кудись вкластися і отримувати доходи з активів, повинні вчитися.


Можна знайти цікаві сайти, читати електронні книги, записуватися на тренінги і навіть купувати навчальні курси, але все це не так цікаво, як дивитися фільми.

У цій статті ми зібрали кращі фільми для інвестора, які варто подивитися людям, бажаючим навчитися вигідно вкладати свої гроші.

Цілком реально перетворити 200$ в мільйони, проте, за день цього добитися неможливо, але поступово до цього можна прийти, паралельно займаючись саморозвитком.

Фільми про інвестування

Переглядаючи дані фільми, постарайтеся робити для себе якісь висновки і переймайте досвід головних героїв:

 • Вовк з Уолл-Стріт – кожен повинен пам’ятати, що отримуючи в житті щось, необхідно щось віддавати. Дана картина розповість про життя заради грошей, а за рахунок комедійного сюжету, її тригодинний перегляд стане для вас захоплюючою. Капіталізм, гроші і бізнес – ось основні складові фільму.
 • Хороший рік – фільм потрібно подивитися всім, хто постійно думає тільки про гроші. Головний герой успішно розвиває свою трейдерську кар’єру, але у нього з’являються інші проблеми. Може бути, гроші і важливі у житті, але близькі, враження, радості, спогади набагато важливіше.
 • Тут курять – щоб досягти успіху, нерідко доводиться йти по головах і просувати в суспільство нові тенденції. У фільмі головний герой просуває куріння, його ненавидять багато людей. Незважаючи на це, він успішно справляється з роботою і домагається успіху. Інвесторам варто повчитися у нього хитрих прийомів.
 • Області темряви – цікавий фільм про те, як невдаха досяг у житті всього, чого хотів, але заплатив за це. Головний герой знайшов чудодійні таблетки, розширюють його можливості (мозкові) і почав цим активно користуватися. Урок з цього фільму можна винести корисний – у медалі завжди є зворотна сторона.
 • У гонитві за щастям – ідеальна картина для початківця інвестора. Головному героєві доводиться пройти серйозні труднощі, щоб отримати хорошу роботу. Він стає жебраком, ночує в притулках зі своїм сином, але продовжує займатися справою і врешті-решт отримує те, до чого йшов.
 • Банкрутство – у головного героя цього фільму життя вдалося, він придумав гарну схему для трейдингу і заробив несусвітні багатства, однак, це сильно змінило його. Не секрет, що гроші змінюють людей, а після перегляду цієї картини кожен інвестор задумається над своєю поведінкою.
 • Соціальна мережа – досить відома картина, в якій розкривається історія збагачення Марка Цукерберга (засновник Facebook). Фільм цікавий і заснований на реальних подіях. Марк домігся успіху з нуля, його ідея принесла величезні гроші, але через що йому довелося пройти і від чого відмовитися, знає не кожен.
 • Межа ризику – фільм розповідає про людей, які приймали серйозні рішення, щоб врятувати країну від фінансової кризи. Зробити їм це не вдалося, але за сюжетом все протікає досить цікаво і є багато моментів, які варто врахувати всім, чия діяльність пов’язана з грошовими внесками.
 • Інсайдери – єдиний документальний фільм у нашому списку, знятий про світову кризу 2008 року. Картина складена з численних уривків, пояснень та думок експертів. Подивившись його, ви зрозумієте, що відбувається, якщо економіка не контролюється, а також розберетеся в частих помилках інвесторів.
 • Занадто крутий для невдачі – ще одна картина про кризу 2008 року, в якій представлений наочний приклад, як одна серйозна помилка може призвести до величезних проблем. Інвесторам точно є що почерпнути, а знята картина на основі документального фільму.
 • Розвиватися можна по-різному, перегляд цікавих фільмів це теж своєрідне підвищення освіченості.

  Якщо ваші мрії тісно пов’язані з прибутковими вкладами, рекомендуємо вивчити 10 правил успішного інвестора. Продовжуйте розвиватися, набравшись корисних знань, вам буде простіше домогтися результатів.