Що таке доставка збірних вантажів

2-5-2021

Перевезення збірних вантажів-це максимально ефективний спосіб доставки вантажів, що враховує планування час доставки і економію на вартості доставки за рахунок довантажу автотранспорту вантажами інших замовників додатково. Також хочемо вам порекомендувати перейти на сайт , тут Ви можете почитати що таке збірний вантаж . Це схоже на оплату таксі кількома пасажирами, що їдуть в одному напрямку – приїжджають також швидко, а платять за проїзд значно дешевше.

Перевезення збірних вантажів не змінює час доставки, але при цьому дозволяє заощадити до 25-30% вартості доставки кожним із замовників. Збірні вантажі перевозяться з москви в санкт-петербург і з санкт-петербурга в москву. Вартість перевезення однакова, незалежно від напрямку доставки.

На кінцеву вартість доставки впливають:

Відстань до точки доставки;

Вага вантажу;

Місце, яке вантаж займає в машині;

Налагоджений потік замовлень і відпрацьований логістичний ланцюжок компанії “атек”, дозволяють комплектувати машини і здійснювати доставку в день замовлення або на наступний день. Вам не потрібно шукати окремий дорогий транспорт, для доставки, наприклад, двох кубічних метрів вантажу. Ви просто привозите їх на наш термінал і вони відправляються за призначенням в самий найближчий час. Ви можете розрахувати вартість доставки, використовуючи калькулятор вантажоперевезення на головній сторінці.