Зарубіжні інвестиції з Investment Online

Збирати гроші, коли в країні нестабільна економіка сенсу немає, краще зробити вкладення.


Почати інвестувати можна з невеликої суми, а вибирати найкраще закордонні проекти, вони стабільні. Створено їх досить багато, краще довіряти тим, хто вже провів багато виплат і давно надає послуги.

Зарубіжні інвестиції з Online Investment дозволяють почати з 10$ і отримувати відрахування хоч кожен день.

Виплати з сайту проводяться без затримок і проблем, тисячі інвесторів з Росії вже скористалися проектом. Компанія почала свою діяльність в 2009 році, але тільки в 2014 році вони відкрилися для інвесторів в інтернеті.

Схема роботи Online Investment

Кошти клієнтів використовуються для різних напрямків інвестування. В першу чергу це трейдинг.

Ціла команда трейдерів проводить безліч угод та отримує реальний прибуток. Крім цього, гроші вкладаються в дорогоцінні метали, хедж фонди, видобувну галузь і багато іншого.

Сумніваєшся в прибутковості проектів? Тоді створюй WMG гаманець і інвестуй в золото.

При реєстрації на проекті потрібно заповнити велику форму. Запам’ятайте значення в поле PIN Code, а також обов’язково вказуйте номер однієї з платіжних систем:

Для розрахунку очікуваного прибутку адміністрація додала калькулятор інвестора. У ньому можна вказати стартовий капітал, вибрати відсоток реінвестування, відсоток прибутковості і кількість днів інвестування:

Як бачите, профіт виходить вагомий, так як умови вигідні. Взагалі, клієнтам пропонується безліч тарифів. Починайте все з 10$ і отримуйте за 0.3% на добу. Для зручності, в пакетах інвестування представлені розрахунки в BTC. Биткоины теж можна використовувати для вкладів:

На сайті ви зможете подивитися і інші доступні тарифи, їх багато. Після проходження реєстрації, ви побачите просте меню. Російської мови на сайті немає, але досвідчений інвестор отже розбереться, де що знаходиться:

Щоб купити будь-який тариф необхідно зайти в розділ Invest. Також можна зробити Bitcoin депозит. Під кожним тарифом видається форма, де потрібно вказати обсяг інвестиції та провести оплату:

Після покупки тарифу робити нічого не потрібно, гроші автоматично зараховуються на баланс. Зверніть увагу, що строк інвестицій великий, проект Online Investment підходить для довгострокових інвестицій.

Єдине, що доводиться робити клієнту – це замовляти виплати, доступно 4 платіжні системи:

Приходять гроші за добу, затримки бувають вкрай рідко. Якщо хочете починати без стартового капіталу, використовуйте партнерську програму. За умов, виплачується 5% з усіх депозитів рефералів. Знайти людей, які бажають примножити свої гроші можна навіть у соціальних мережах.

Інвестиції в криптовалюту не менш вигідні, цей спосіб дозволяє контролювати свої гроші.

Проект Online Investment довів свою чесність і володіє бездоганною репутацією. Вкластися в нього не складає праці, а високий відсоток прибутковості.

Погодьтеся, 10$ це не такі великі гроші, щоб відмовлятися від пасивного інвестування. Вкладайте гроші прямо зараз і без проблем отримуйте профіт.