Як інвестувати в дешеві акції?

Зміст

 • Вклади в покупку акцій
  • З чого почати інвестиції в дешеві акції?
  • Поради щодо купівлі недорогих акцій

Для купівлі пакету акцій найбільших компаній, потрібно спочатку знайти серйозний стартовий капітал.


Мільйони доларів в кишені не лежать, але багатьом хочеться повторити успіх акціонерів, які коли-то вклалися в цінні папери безіменних компаній, а в майбутньому отримували величезні дивіденди.

Як інвестувати в дешеві акції? Відразу хотілося б сказати, що справа ця ризикована. Інвестуючи в недорогі акції, вам доведеться вибирати компанії, які ще розвиваються і не так давно почали діяльність.

Природно, бути впевненим у їх майбутньому неможливо, але якщо витягти «щасливий квиток», доходи будуть величезними.

Вклади в покупку акцій

Правило «Сім разів відміряй, один раз відріж», підходить для цього способу заробітку, як жодне інше. Навіть досвідчені інвестори не завжди вирішуються скуповувати акції за низькою вартістю. Чим вони це пояснюють?

 • навряд чи вдасться знайти багато інформації про акції компанії, які продаються за невеликі гроші. Іноді навіть в брокерських компаніях вони не використовуються, тому доводиться укладати приватні угоди;
 • дешеві акції не відповідають мінімальним стандартам цінних паперів навіть для того, щоб проводити торгівлю поза біржею. Невідповідність стандартам означає, що в подібних угодах немає фінансової подушки;
 • недорогі акції мають найбільш низькою ліквідністю. Можна знайти цінні папери, що продаються за копійки, але після їх покупки, цілком можливо їх вже не вдасться реалізувати по початкової вартості.

Братися за торгівлю такими акціями не безпечно, в будь-який момент можна прогоріти, навіть якщо викупити великий пакет цінних паперів.

Якщо багато грошей у вас немає, то вже краще займіться торгівлею бінарними опціонами. Там можна буде використовувати акції найбільших корпорацій, роблячи ставки на підвищення і зниження їх вартості.

З чого почати інвестиції в дешеві акції?

Для проведення операцій із цінними паперами необхідно відкрити рахунок у брокера. Вибір величезний, але краще довіряти перевіреним і серйозним організаціям, таким як Moex.com.

Це Московська Біржа, про яку повинен знати кожен трейдер. На їхньому сайті можна отримати інформацію про всіх цінних паперах, що використовуються на біржі.

За рахунок величезного кількості інформації, легко стежити за змінами і обчислювати моменти, коли акції падають у ціні і з якої причини. При покупці недорогих цінних паперів, краще шукати такі акції, які недавно впали в ціні і мають перспективою відновлення або навіть підвищення.

Не довіряйте рекламі, використовуйте тільки внутрибиржевые операції, шахраї нерідко пропонують вкласти в цінні папери невідомих компаній. Доведеться стати справжнім експертом, щоб визначати, куди краще направити свій капітал. До речі про капітал, з тисячею рублів займатися інвестиціями в акції неможливо.

Поради щодо купівлі недорогих акцій

На дешевих акціях вже прогоріли багато вкладників. У такій діяльності помилки неминучі, але якщо робити все правильно, ризики стануть значно нижче.

Якщо вам не хочеться поповнювати ряди невдах, прислухайтесь до цих порад:

 • Перед купівлею акцій, що набирають зростання ціни, переконайтесь, що це забезпечено розвитком самого бізнесу, а не ефективною рекламою і купівлею прес-релізів.
 • Не довіряйте власникам компаній, вони часто лукавлять, лише б збути цінні папери. Яку статистику вони б вам не представили, все повинно перевірятися.
 • Якщо вирішите вкластися в дешеві акції, то розраховуйте тільки на довгострокові перспективи. За короткий термін з таких цінних паперів навряд чи вийде щось отримати.
 • Не мрійте про 1000% профіту, іноді краще продати акції вже тоді, коли їх вартість зросла на 20%-30%. Виходити потрібно з ситуації, роблячи правильні прогнози.
 • Диверсифікуйте ризики і наповнюйте свій інвестиційний портфель акціями різних компаній.
 • Краще купувати дешеві акції великими партіями, так ви піднімете їх ліквідність (продати 100-1000 акцій значно складніше, ніж 5000-50000 штук).
 • Розглядаючи відповідну вартість недорогих акцій, краще орієнтуватися на цінні папери вартістю від 50 центів.
 • Чекайте «прориву» в котируваннях, відстежуючи новини компанії та їх перспективи. Наприклад, розробку нового товару чи надання додаткових послуг.
 • Пам’ятайте про те, що гроші є вашим основним інструментом, тому виділяйте лише частину від стартового капіталу на певну операцію.
 • Початківці власники акцій часто прив’язуються до компаній, чого ніколи не можна допускати. Ви заробляєте, а не ставайте друзями бізнесменів.
 • Дотримуючись основних правил інвестування в акції, особливо за низької вартості, ви знизите ризики.

  В плані заробітку, цінні папери є відмінним варіантом. Якщо вам подобається цей спосіб, обов’язково прочитайте статтю про те, як купити акції Газпрому.

  Будь-які інвестиції можна розділити за ступенем ризику. Покупка дешевих акцій є способом примножити свої гроші, але з великими ризиками.

  Не зациклюйтеся на цьому варіанті, адже є маса інших способів прокрутити навіть невелику суму, наприклад, вкладаючи кошти в гру Taxi Money. Даний проект приносить мені понад 10 000 рублів на добу, погодьтеся, це непоганий прибуток.