Worldlotteryclub — сервіс для онлайн лотерей

Величезна кількість людей хочуть стати мільйонерами, але кожен сам вибирає шлях до заможного життя.


Багато сподіваються і вірять, що їм посміхнеться удача, і вони виграють великі гроші, але щоб це сталося, потрібно спочатку купити лотерейний квиток.

Купи квиток на Worldlotteryclub та виграй гроші в самих популярних зарубіжних лотереї.

Можливо, ви вже чули про таких лотереях як Powerball і MegaMillions, так як з їх допомогою число мільйонерів не раз збільшувалася. Незважаючи на те, що ці лотереї зарубіжні, взяти в них участь не складно, для цього є спеціальний сервіс.

Щасливі лотерейні квитки на Worldlotteryclub

Система розроблена для всіх бажаючих взяти участь в кращих лотереї. Квитки не дорогі, стоять всього за 3 долари, а зараз ще і проводиться акція, тому за кожен квиток ви отримаєте другий бонусом (у лотереї EuroMillions).

Реєстрація на Worldlotteryclub нестандартна, спочатку вам потрібно вибрати одну з лотерей на головній сторінці:

Правила всіх цих лотерей представлені на сайті, але ви можете вибрати лотерею по терміну закінчення або за розміром джекпота. Коли виберіть лотерею і натиснете грати, з’явиться сторінка з числами (краще грати в EuroMillions):

Вам потрібно вибрати виграшні номери для своїх квитків. За один раз купується 5 білетів, в кожному з них потрібно розставити цифри або вибрати випадкову розстановку.

Сервіс Worldlotteryclub пропонує серйозно заощадити на покупці квитків одразу на кілька тиражів:

Найчастіше користувачі купують квитки відразу на 8 тиражів, але чим їх більше, тим дешевше.

На наступній сторінці ви побачите обрані номери по кожному квитку і при бажанні, зможете їх змінити:

Нижче розташована форма для реєстрації, яку вам обов’язково потрібно заповнити:

Вказуйте реальні дані, щоб потім не виникло проблем. Ще нижче вам потрібно вибрати спосіб оплати квитків:

Найпростіший спосіб – це використання віртуальних грошей, наприклад QIWI:

Вводите номер телефону і проводите стандартну оплату, після чого на ваш Email відправляється лист з даними для входу в особистий кабінет і ви стаєте учасником лотереї.

Найчастіше лотереї проводяться один раз в тиждень, але вам не доведеться за цим стежити, так як якщо ви виграєте, то на Email прийде сповіщення.

Якщо ви пропустили лист або хочете перевірити, які числа були виграшними, а також дізнатися, як був розподілений джекпот, зайдіть в розділ Результати лотерей:

Там ви побачите звіт по кожному дню і зможете самостійно перевірити, які числа виявилися виграшними, а також, які суми отримали переможці.

Виграні в лотерею гроші, зараховуються на баланс вашого аккаунта, а звідти ви можете їх вивести (у розділі висновку).

Проект Worldlotteryclub це кращий сервіс для онлайн лотерей, який пропонує участь відразу в декількох популярних світових лотереї. У сайту багато шанувальників у всьому світі, що не дивно, адже шанс виграти суму з великою кількістю нулів є у кожного учасника лотереї.