Заробіток з вкладеннями Bitcoin на Exchange Assets

Зміст

 • Біржа пайових активів Exchange Assets
 • Можливості та переваги біржі
 • З чого почати інвестування на Exchange Assets?
 • Прибутковість інвестицій
 • Партнерська програма
 • Реклама на Exchange Assets

Інвестиції допомогли розбагатіти величезній кількості людей, а новачки бояться цього. Вкладати гроші завжди небезпечно, навіть якщо робити це через банки, курс національної валюти може впасти або інфляція «з’їсть» всі гроші. Ризики неминучі, тому потрібно створювати як можна більше активів для підстраховки.

Заробіток з вкладеннями Bitcoin на Exchange Assets – ще один варіант для створення пасивного джерела прибутку. У цього проекту немає аналогів, це не хайп і не піраміда, вкладені гроші прокручуються за рахунок послуг великих банків, а запрошувати нових учасників нікого не примушують.

Біржа пайових активів Exchange Assets

Новачкам може здатися, що це занадто складний проект і тут доведеться довго розбиратися в функціях. Насправді, все зроблено для початківців інвесторів. Величезного доходу тут не обіцяють, так як упор робиться на надійність. На гроші клієнтів відкриваються депозити, банки з ним проводять виплати, з них нараховується прибуток інвесторам.

Схема гранично проста, а на сайті пропонують купувати частки від таких активів (D11 і D15). Відкриваються депозити відразу в 3х надійних банках, вибираються максимально вигідні умови, але із-за безлічі факторів, відсотки прибутковості постійно плавають. У будь-якому випадку, гроші примножуються.

Скільки можна заробити з біржею Exchange Assets і як перетворити біржу в пасивний джерело доходу, ми розповімо трохи нижче. Проект молодий, з’явився він на початку 2017 року, але дуже швидко набирає популярність. Перші виплати проведені, гроші приходять, отже, сайт перевірений.

Можливості та переваги біржі

У користувачів інтернету величезний вибір, куди можна вкласти гроші в інтернеті, але багато хто вибирають способи, які не потребують активності. З біржею Exchange Assets взагалі не потрібно проявляти активність, можна один раз купити частки і потім заходити на сайт, тільки для замовлення виплат.

Щоб ознайомити вас трохи з цим проектом, ми вирішили скласти перелік особливостей і плюсів біржі:

 • За реєстрацію дають в подарунок одну безкоштовну частку, вона відразу починає приносити дохід (діє 5 днів).
 • Торгівля на біржі відбувається в автоматичному режимі, всі операції обробляються миттєво.
 • На сайті є дворівнева партнерська програма, з доходу запрошених учасників віддають 10% і 5%.
 • За допомогою біржі рефералів можна купити учасників у свою команду або навпаки, швидко заробити на продажу рефералів.
 • Крім часткою в депозитних активах, біржа продає власні частки. Їх власники отримують відсоток від доходу сайту.
 • Всі розрахунки на сайті ведуться через Bitcoin (поповнення і висновок). Виплати Instant.
 • Звичайно, представивши кілька пунктів, повністю розповісти про такому великому проекті неможливо. Краще вам самим пройти реєстрацію і подивитися інтерфейс в особистому кабінеті. Нічого складного в цьому немає, новачки теж швидко освояться.

  З чого почати інвестування на Exchange Assets?

  Першим ділом потрібно зібрати стартовий капітал для інвестування. Величезні суми тут не потрібні, тому 4 способи заробітку Bitcoin, допоможуть вам швидко отримати криптовалюту. Після проходження звичайної реєстрації, генерується пароль і спеціальний код (використовується для підтвердження операцій).

  Після входу в профіль, потрібно зайти в розділ «Мій баланс» і внести будь-яку кількість биткоинов:

  У мене вже згенерований номер гаманця, куди потрібно переводити крипто гроші, щоб вони з’явилися на балансі. Коли ви вперше будете це робити, спочатку потрібно буде отримати такий же рахунок. Як тільки на балансі з’являться гроші, заходьте в розділ «Активи» та вибираєте активи (D11 і D15 – частки депозитів, SYS – частки біржі).

  Після переходу до активу, з’являється дві форми:

  Все очевидно – одна для продажу, друга для придбання часток. Під ними знаходяться вже створені пропозиції, можна просто на них натиснути і форма заповниться. Зверніть увагу, можна купити 50 часток за 0.000435 BTC (54 копійки за 1 частку). Хоча при таких обсягах інвестицій дохід великим не буде.

  До речі, статистика за зарахуванням відображається в розділі «Мої частки активів»:

  Зарахування проводяться в кінці кожного дня, мені вже прийшли гроші з частки активу D15. Суми такі маленькі, тому що отримував я їх всього 2 рази, так і з однієї частки великих грошей не приходить, коштують вони дуже дешево.

  Прибутковість інвестицій

  Скільки отримує клієнт біржі, безпосередньо залежить від того, скільки грошей він вклав. Відсотки тут нараховуються від суми інвестицій, але ставка плаваюча. Змінюються показники по всіх активах, але найбільш прогресивний ріст спостерігається по часткам SYS, тому що біржа розвивається, разом з цим зростають її доходи і дивіденди власників часток.

  Менше 1% на добу приносять частки і це не повинно вас дивувати. Біржа Exchange Assets не хайп і не піраміда, тут надходять гроші з депозитів, а це довгострокові інвестиції. Річна прибутковість досягає практично 100%, але тільки по активу D15:

  Ця інформація представлена в розділі «Прибутковість», там же можна відстежити, як за весь час існування проекту, змінювалися ціни на частки. На тривалий термін сюди реально вигідно інвестувати і краще викуповувати частки D15. Хоча активи SYS теж цікаві, адже коли біржа стане популярною, частки можна буде продати набагато дорожче.

  Партнерська програма

  Заробляти на біржі можна і взагалі без часток. Залучати рефералів тут дозволяють будь-якими способами. Проект молодий, йому трохи більше місяця і за цей час на ньому не встигли зареєструватися навіть 1000 учасників. Тому ви легко знайдете людей, готових спробувати вкладати Bitcoin.

  Нагадаємо, що партнерка 2х рівнева, з доходів 1 лінії приходить 10%, з другої лінії 5%.

  Біржа рефералів поки що пустує, на ній не було жодної пропозиції. Станьте першим продавцем рефералів і отримуйте швидкий прибуток (не потрібно чекати, коли користувачі почнуть отримувати більші дивіденди). Сайт для цього не потрібен, можна запустити завдання на Seosprint або замовити де-небудь рекламу.

  Реклама на Exchange Assets

  Останнє, про що хотілося б розповісти, щодо цієї біржі – це розміщення оголошень. Біржа монетизують не тільки за рахунок комісії, але і шляхом розміщення рекламних блоків. Кожен бажаючий може отримувати трафік з тематики інвестиції і гроші, за відносно невеликі гроші.

  Оплата за кліки та покази, а чим більший обсяг трафіку викуповується, тим пристойніше знижка:

  При замовленні від мільйона кліків і показів, ціна за клік складе всього 0.028 руб. (оплата тільки биткоинами). Вартість приваблива, до того ж в біржі є англомовна версія, можна купувати іноземний трафік.

  Потрібна якісна розкрутка, трафік і відвідувачі? Реклама в відеоблогах є одним з найбільш ефективних варіантів.

  Поки частки на біржі Exchange Assets не коштують надто дорого, встигніть їх придбати. Судячи з тенденції збільшення ціни (спираючись на статистику), навіть на перепродажу часток реально розжитися. Зареєструйтесь прямо зараз, бонусна частка з першого дня почне приносити дохід.