Партнерська програма Бабій

Зміст

 • Заробіток з партнерською програмою Babnik
  • Як заробляти на Babnik?

Користувачі інтернету постійно відвідують сайти для дорослих, забезпечуючи їм велику відвідуваність.


Власники адалт сайтів отримують серйозні відрахування, за рахунок реклами, пропозиції платних послуг та партнерських програм. В цій ніші крутяться величезні гроші, а заробляти їх можна не створюючи власного проекту.

Партнерська програма Бабій працює за тією ж схемою, що партнерки Рунетки і Bongamodels.

На сайт Babnik заходять користувачі, які хочуть поспілкуватися в чаті з симпатичними дівчатами. За це вони платять гроші, а якщо саме ви будете їх залучати, то частина цих грошей буде зарахована на ваш баланс.


Є аналогічний відео чат – Bongacams, на якому ви зможете заробляти більше, так як аудиторія користувачів там більше з заходу.

Заробіток з партнерською програмою Babnik

На даному сайті зареєстровано багато моделей, а для зручності пошуку співрозмовника пропонуються різні категорії. Після переходу на цей ресурс, привабливі зображення швидко затягують людей, тому конверсія хороша:

Понад 5000 вебмайстрів вже зареєстровано у цій партнерській програмі, а за останній місяць, найуспішніший партнер заробив понад 2000$. Таку прибуток зможете забезпечити собі і ви, запросивши на сайт не тільки глядачів, але і моделей.

Як заробляти на Babnik?

По-перше, можна стати моделлю і заробляти великі гроші, проводячи відверті трансляції. По-друге, можна непогано заробляти на запрошенні нових учасників. Реєстрація проста, а після її проходження ви отримаєте різні промо-матеріали:

Якщо свого немає сайту, ви можете скористатися звичайними посиланнями. Звідки ви будете запрошувати моделей, партнерів або вебмайстрів не важливо.

Згідно з правилами, допускається навіть використання клікових спонсорів (зокрема Wmmail). Можете спробувати заплатити за розсилку листів, цілком реально, що хтось цим зацікавиться і стане постійним клієнтом.

Використовуйте будь-які способи, щоб запросити багато людей – соціальні мережі, розсилки, мотивований трафік, арбітраж трафіку. Якщо вдасться зібрати велику команду, вам будуть стабільно приходити пасивні відрахування.

Партнерська програма Babnik – це відмінна можливість заробляти великі гроші, причому не тільки для власників сайтів. Ось ще деякі особливості цієї партнерки:

 • відрахування приходять партнерам довічно;
 • від витрачених грошей клієнтами нараховується 30%;
 • від доходу партнерів виплачується 15%;
 • від прибутку моделей платять 10%;
 • на вибір пропонуються окремі посилання для моделей, партнерів і клієнтів. За якою б з них не перейшов людина, він все одно закріплюється за вами;
 • мінімальна сума для виводу 10$;
 • проводяться виплати по понеділках;
 • для виведення доступні Webmoney, QIWI, Яндекс.Гроші та інші способи;
 • моделям платять не менше 60% від доходу з клієнта.

Умови вигідні для всіх, тому проект Бабій можна вважати одним з кращих, для заробітку в інтернеті.

З мінімальними витратами ви можете залучити на цей сайт десятки тисяч нових користувачів, використовуючи кращі поштовики. На Babnik дозволяється мотивовану трафік.

Можете навіть не сумніватися, що вам вдасться заробити разом з еротичним відеочатом Бабій. Наприклад, якщо ви запросите 100 клієнтів, які витратять по 100$ на спілкування з дівчатами, вам буде нараховано 3000$.

Непогані гроші, при цьому, можна не зупинятися і запрошувати ще більше людей, отримуючи максимальний профіт.