Інвестиції в облігації

Зміст

  • Як інвестувати в облігації?
  • Способи заробітку на облігаціях
    • Де купити облігації?

У сучасних інвесторів є маса різних варіантів для вкладу грошей. Починаючи з банківських депозитів і закінчуючи торгівлею на Форексі, можна стабільно отримувати дохід.


Вибираючи тип інвестування, необхідно оцінити всі можливості і вибирати відразу кілька напрямків, для диверсифікації ризиків.

Інвестиції в облігації – ще один спосіб для вкладень, підходящий для вкладників з великим стартовим капіталом.

Інвестуючи гроші в боргові зобов’язання, прибуток можна отримувати двома способами, а порівняно з багатьма іншими варіантами вкладів, цей володіє підвищеною безпекою.

Як інвестувати в облігації?

Спочатку потрібно розібратися, що таке взагалі облігації. Це тип документа, що підтверджує факт позики грошових коштів. Власник облігацій може вимагати повернення грошових коштів згідно з обраним умовам і розраховувати на відсоток прибутковості.

Як правило, цей відсоток не великий, практично такий же, як у банківських депозитах.

У деяких облігаціях термін повернення грошових коштів може досягати 30 років.

Особливого інтересу облігації не представляють із-за низького відсотка прибутковості, але державні облігації дозволяють робити вкладення з мінімальними ризиками.

Важливий момент, який потрібно врахувати при виборі облігацій – це економічний стан боржника. Якщо він перебуває на грані дефолту або банкрутства, то його платоспроможність може бути втрачена і в цьому випадку, ви понесете збитки.

Способи заробітку на облігаціях

Заробити на облігації можна шляхом повернення коштів з боржника. Згідно зі встановленими умовами, вам буде виплачуватися частину боргу, а також відсоток. При використанні такого способу доводиться довго чекати, так як договір може бути складений на повернення грошей протягом кількох років.

Другий спосіб дозволяє отримати прибуток швидше. Вам потрібно знайти вигідні пропозиції з купівлі облігацій, а після їх покупки, знайти покупця і реалізувати документи за більш високою вартістю.

Спекуляція облігаціями вимагає серйозних знань, так як складно визначити, які вигідні пропозиції і які вдасться продати дорожче.

Де купити облігації?

В кожній країні існують спеціальні біржі, на яких можна проводити операції. Для початку ви можете відстежувати актуальні пропозиції, новини та індикатори через спеціальний сайт Rusbonds.ru.

На ньому є багато корисної інформації, що стосується інвестування в облігації:

Як бачите, в останньому стовпці відображається біржа, на якій будуть продаватися облігації. Найчастіше такі операції проводяться через московську біржу (Moex.com).

На цій біржі є кілька інструментів інвестування, в тому числі акції, валютні пари, ф’ючерси, дорогоцінні метали і так далі. Найголовніше, що це реальна біржа, а не якась окрема компанія або на сайті, які можуть обманювати.

Інвестувати в облігації складно і потрібен великий капітал. Якщо немає бажання в цьому розбиратися або великої суми грошей, скористайтесь Webtransfer-Finance або легко вкладайте на Taxi Money.

Вартість облігацій залежить від процентних ставок, а вони можуть змінюватися за різних факторів.

Щоб добре заробляти, незалежно від обраного способу, потрібно навчитися прогнозувати зміну відсотків. Тільки в цьому випадку ви зробите грамотні вкладення або зможете перепродати облігації дорожче.

Консерватори вважають за краще вкладати гроші в облігації, але через невеликий прибутковості, цей вид інвестування не так популярний. Якщо ви хочете отримувати більше, ніж приносять облігації та банківські депозити, пробуйте інші варіанти вкладів.

Наприклад, можна використовувати ПАММ інвестування або відправитися на ринок венчурних інвестицій Shareinstock. Ризики будуть дещо вище, але і прибутковість в рази збільшиться.