Заробіток з Helix Capital Investments LTD

Зміст

 • Як зареєструватися інвестором в Helix?
 • Як почати заробляти в Helix?
  • Як купити інвестиційний пакет Helix?
  • Робочі бізнеси компанії Helix!
   • Партнерська програма в Helix

Helix – це міжнародна інвестиційна компанія, яка займається відкриттям своїх бізнесів за вкладені гроші фізичних осіб.


Працює компанія вже більше 18 місяців і за цей короткий час досягла великих результатів.

Helix активно розвивається в 43 країнах світу, зареєстровано понад 120 тис. інвесторів, і платить 18-21%/міс в доларах.

Має всі юридичні документи, які дозволяють займатися інвестиціями і гарантують надійність. Також про Helix пише преса, про нього написав хороший відгук відомий журнал Forbes, як ви розумієте це дуже авторитетний журнал і писати що-небудь він би собі не дозволивши.

Як зареєструватися інвестором в Helix?

1. Першим ділом Пройдіть Реєстрацію в Helix Money (без helix money ви не зможете вводити і виводити гроші)
Клікніть на кнопку нижче!

Ви потрапите на головну сторінку платіжної системи, там натисніть зверху на “Створити”

Після цього вкажіть свої дані: робочий номер телефону, і свій робочий E-mail. Після цього натисніть зареєструватися!

Відразу на ваш E-mail прийде лист з логіном (номер телефону) та паролем! Обов’язково збережіть свої дані. Якщо лист не прийде, то відновити свій пароль, для цього натиснете “Забули пароль?” і відновіть його. Після цього увійдіть в свій аккаунт і заповніть свої паспортні дані!

Поповнити свій HelixMoney потрібно з допомогою обмінників Bchanger, Trust-Exchange, Pm-Privat і виводити гроші також буде потрібно через цей обмінник! Там можна поповнити баланс helixmoney з різних карт банку і з різний платіжних систем (це дуже зручно).

2. Другим кроком буде реєстрація на сайті компанії Helix pa.bluebeard24.
Для цього натисніть на кнопку нижче!

Вас перекине на сайт компанії Helix pa.bluebeard24.

Тут заповніть форму реєстрації нового користувача! Натисніть на «Підтвердити реєстрацію!» На ваш E-mail прийде лист з продовженням реєстрації!

Зайдіть на свій E-mail і знайдіть лист “Реєстрація на сайті bluebeard24.com”

Перейдіть по посиланню, зазначеної в листі!

Залишився останній крок до реєстрації! Заповніть дану форму, вкажіть всі необхідні дані, і натисніть на кнопку “Реєстрація”.

Заповнюйте Форму англійською, так як компанія міжнародна! Обов’язково запишіть свій пароль, так як відновлення пароля на даному сайті доступно тільки через тех. підтримку (це зроблено з метою безпеки)!

Вітаю! Тепер ви зможете увійти в свій аккаунт, так і зробіть! Процес реєстрації закінчено!

У вас можуть з’явитися сумніви про Helix, але це ваше рішення інвестувати гроші сюди чи ні. Helix пропонує дуже високі відсотки 216%-273%/рік від інвестованої суми. Тому що, є з чого виплачувати, компанія відкрила вже не мала кількість бізнесів, і відкриває далі за рахунок інвестицій.

Як почати заробляти в Helix?

Для того щоб заробляти в Helix, треба купити інвестиційний пакет, який буде протягом року приносити прибуток, яка окупиться в два рази з відсотком!
Інвестиційні пакети Helix

У нижче наведених пакетах врахований чистий відсоток за рік! Якщо для прикладу придбати пакет за 50$, ви будете отримувати в місяць за 18% доходу (це 9$) ви зможете повернути за 6 місяці 54$ і за 6 місяців заробите ще 54$, всього разом ви заробите 108$ за даного пакету за рік.

Заробіток раджу починати з 50$, так як з пакету Lite/light відкриваються хороші можливості в компанії, однією з яких є можливість виводити гроші без обмежень!

Як купити інвестиційний пакет Helix?

 • Поповніть баланс гаманця helixmoney, через обмінник Bchanger
 • Перейдіть в акаунт pa.bluebeard24.com натисніть зверху на кнопочку “Поповнити”! Вкажіть суму поповнення та натисніть “створити”!
 • Продовжіть оплату!
 • Увійдіть у своєму гаманці, і завершіть поповнення!
 • На вашому балансі в записі pa.bluebeard24.com з’являться гроші! За них можна буде придбати інвестиційний пакет! Для цього натисніть на кнопочку “Store”
 • Натисніть на “HELIX CAPITAL INVESTMENTS LTD”
 • З правого боку знизу знайдете виділене віконечко “Нова інвестиція”. Вкажіть суму інвестиції і виберіть пакет який відповідає даній інвестиції! Натисніть “Створити”!
 • З даного пакету ви будете отримувати дивіденди кожен місяць у розмірі 9$, і зможете вивести їх! За 6 місяців ви заробите вже 54$ повернувши вкладену суму, а інші 6 місяців ще заробите 54$. Вобщем з даного пакету заробите 108$!

  В розділі “Історія” ви зможете дивитися статус свого інвестиційного пакета!

  У віконечку “Куплені інвестиційні пакети” Будете бачити: який план придбали, дату початку плану, дату закінчення плану, дату наступного нарахування, скільки начислень пройшло, і скільки начислень залишилося!

  Заробляти тут просто, ще коли знаєш де йдуть гроші! Бізнеси є доступними для усіх, тому їх можна відвідати в будь-який момент!

  Робочі бізнеси компанії Helix!

  В Україні Helix дуже активно розвивається! У Києві та в Одесі вже є Helix Sky Park, в Тернополі є один з найкращих в Україні Helix Spa салон! Також у Києві Helix Home будує цілий житловий центр, який складається з 243 квартир, 5 під’їздів і 9 поверхів!

  За кордоном Helix Home будує свої котеджі і має свою туристичну фірму Helix Travel, де активним користувачам дають зники до 50%! І це не все, бізнесів є ще більше! Тому задумаєтесь чи варто тут заробляти!

  Реєструйтеся зараз!

  Партнерська програма в Helix

  Щоб не використовувати рекламу Helix збирає базу користувачів за допомогою інших користувачів, які вже заробляють! Helix пропонує реферальні нарахування які мають аж 8 рівнів!

  Премії та ранги в Helix

  Для ще більш активних користувачів Helix пропонує премії і ранги, які дуже мотивують! Тобто якщо ваші люди зробили оборот грошей на суму 50 000$ ви станете платиновим директором і отримуєте 2000$ премії, і зможете відразу зняти ці гроші!

  Кожен раз, коли Ви будете закривати певний ранг, Ви будете отримувати певну винагороду! Все дуже просто і ясно, заробляти хороші гроші може кожен!

  З Helix можна заробляти багато, головне бажання і активність! Заробляти може кожен!

  Всі запитання залишайте у коментарях!