Бонуси букмекерських контор

Якщо ви ризикова людина і непогано розбираєтеся в спорті, то можете перевірити свої знання і заробити з букмекерськими компаніями.


Де поставити гроші на спорт ми вже розповідали і радимо всім користувачам реєструватися тільки на перевірених проектах.

Крім безпечних ставок, вам будуть запропоновані найвищі коефіцієнти.

Бонуси букмекерських контор – це ще одна причина скористатися кращими проектами для спортивних ставок. Є безліч якісних букмекерів, видають пристойні бонуси, а за їх рахунок ви можете значно збільшити стартовий капітал.

Найголовніше – це навчитися робити правильні прогнози на спорт, щоб не програти всі гроші.

Які бонуси букмекерських контор ви можете отримати?

У цій статті представлений список різних букмекерів, а також описуються всі бонуси для гравців:

 • Liga Stavok. Моя улюблена букмекерська контора, з широкими лініями і гідними коефіцієнтами. Компанія має ліцензію на надання послуг у Росії, тому вона офіційно дозволена. Акцій її адміністрація проводить багато і часто. Можете перейти в розділ з відповідною назвою і подивитися, які доступні зараз, а які вже закриті:
 • На даний момент Ліга ставок проводить 4 різних акції. В них можуть брати участь всі клієнти букмекерської контори:

  • можна виграти автомобіль, отримавши спеціальні купони за ставки від 500 рублів. Брати участь можуть тільки власники клубних карт, а також жителі певних міст;
  • ставки на російську футбольну прем’єр лігу стали підвищеними, тепер в них можна виграти до 7 000 000 рублів;
  • власники клубних карток можуть отримувати безкоштовні ставки, якщо будуть ставити стабільно не менше 200 рублів кожний день;
  • отримуйте купони по акції «Запроси друга» та отримуй безкоштовні ставки за те, що твої знайомі ними скористаються.

  У букмекерських конторах бонуси були завжди, але дозволені у РФ компанії пропонують їх рідко. Крім усього цього, безстроково діє акція «Новачкам по 500 рублів».

  Пройдіть реєстрацію в БК, щоб отримати фрибет:

  Скористатися цими грошима можна тільки для однієї ставки. Отриманий прибуток за ставкою можна виводити. Новачкам дається за 60 днів, щоб вони встигли скористатися отриманим подарунком.

 • 888. Ще одна букмекерська фірма, що пропонує бонус новачкам. Тут він становить 2000 рублів, а для отримання подарунка, потрібно не тільки зареєструватися, але і пройти верифікацію. Компанія працює законно, тому потрібна прив’язка ЦУПИС. По часу все це займає кілька хвилин:
 • Цими грошима ви зможете скористатися, щоб відкрити експрес на 3 події (тільки один). Прибуток також стає доступною до висновку, важливо знати всі умови отримання бонусу в БК:

  • обов’язково потрібно верифікація через Скайп;
  • сума ставиться повністю, її можна поділити на кілька ставок;
  • якщо вдасться виграти, ви отримуєте тільки профіт від ставки;
  • скористатися безкоштовною ставкою потрібно протягом тижня.

  Тільки уявіть, що ви поставите 2000 рублів з коефіцієнтом 5 і виграєте. Не витративши ні копійки, дохід складе 10 000 рублів, з яких 8000 рублів стануть вашими. Навіть якщо ви не професіонал, скористайтесь цією пропозицією.

 • 1xStavka. Серйозна організація, у неї є багато реальних представництв по Росії. Ліцензія для надання послуг росіянам є. Безкоштовні ставки і грошові подарунки за реєстрацію тут не передбачені, але є інші види бонусів.
 • По-перше, можна використовувати купони, отримані за активність на сайті. У розділі Market представлений інтерактивний магазин для покупки фрибетов за отримані бали. Вибір великий, є ординары і експреси з різними коефіцієнтами.

  По-друге, проводиться акція для тих, хто залишився без грошей на балансі. Адміністрація пропонує скористатися авансовими ставками. Гроші на ставки надаються і потім автоматично списуються з виграшу.

  Якщо буде програш, баланс обнуляється. Довірчі ставки доступні лише в тому випадку, якщо за останні 48 годин проводились реальні ставки. Суму, предоставляему гравцям визначає букмекер індивідуально.

  Якщо за іншими ставками все-таки вдасться виграти, то компанія буде віднімати розмір довірчої ставки. При обнулення балансу, гра починається з чистого аркуша.

  Використання бонусів букмекерських контор – це правильний крок і досвідчені гравці завжди користуються легкими способами збільшення свого депозиту.

  На закінчення хотілося б нагадати, що ніякі бонуси не принесуть вам величезних доходів, якщо ви не навчитеся беттингу, тому продовжуйте вчитися і обов’язково засвойте 22 ради за ставками на футбол.