Копальні і отримуй відсотки від Супер Скарбнички

Зміст

  • Superkopilka c супер відсотками
    • Як почати збирати на Супер Скарбничці?
    • Партнерська програма Супер Скарбнички

У всіх є мрія, а на її здійснення, в більшості випадків, потрібно величезна сума.


Якщо почати збирати, то доведеться довго йти до своєї мети, постійно відмовляючись від чогось, і збираючи гроші. Збирати набагато простіше, якщо не просто складати гроші під подушку, а пускати їх в оборот.

Копальні і отримуй відсотки від Супер Скарбнички, це допоможе тобі в три рази швидше зібрати необхідну суму.

Даний проект є унікальним, аналогів у нього немає і майже 30 000 чоловік, вже користуються цією системою. Тут засоби хитро розподіляються між учасниками, що забезпечує отримання прибутку.

Superkopilka c супер відсотками

Гроші на цьому сайті розподіляються між учасниками. Адміністрація придумала оригінальний підхід, збираючи вклади зі всіх користувачів і розподіляючи їх між тими, хто раніше робив внесок. Своєрідна взаємодопомога, допомагає набагато швидше зібрати велику суму.

Сюди приходять люди, щоб швидше накопичити на машину, новий гаджет, велику побутову техніку і навіть на туфлі.

Мета можна встановити будь-яку, хоч зібрати гроші на день народження, найголовніше, що до зібраних вами грошей, буде нараховуватися відсоток. При цьому він буде нараховуватися не тільки на ваші вклади, але і на прибуток, яка буде поступово приходити.

Це наочний приклад того, наскільки швидше збираються гроші для купівлі холодильника. Ви можете задати будь-яку іншу мету, але все одно отримаєте 50%, щоб полегшити збір коштів.

Як почати збирати на Супер Скарбничці?

Коли зайдете на сайт, пройдіть реєстрацію. Вона проста, а після її проходження відправляється лист на Email, де є посилання, щоб задати пароль і увійти в особистий кабінет:

Спочатку задаєте пароль, а потім з його допомогою входите в профіль. Там потрібно вибрати поповнення балансу і внести кошти на рахунок. На вибір пропонується кілька способів:

Можете починати і з створення власної мети. Для цього потрібно перейти у відповідний розділ і вибрати умови. Їх тут досить багато, врахуйте, що вам буде потрібно надалі поповнювати повторно баланс, адже ви збираєте, а не просто отримуєте відсотки:

Після вибору, вам необхідно натиснути на кнопку «Створити мета» в стовпчику «Назва». Відкриється вікно, де потрібно ввести назву і вказати тижневий внесок. Зверніть увагу, сума вказується у валюті «Тет», це внутрішня валюта, її курс дорівнює долара:

Тепер на головній сторінці з’являється новий запис і там же вказана сума, яку потрібно внести на баланс, а потім і перевести в ціль:

Як бачите, залишився один день, щоб зробити внесок до 10 тет, а якщо його зробити, то на виході виплатять 15 тет. Якщо ви не можете визначитися з метою і сумою, зв’язуйтеся з технічною підтримкою супер скарбнички, там вам допоможуть розібратися, що краще зробити для отримання прибутку.

Супер скарбничка працює більше 2х років, кожному клієнту надається особистий помічник, а виплати приходять щотижня.

Відкрити свою скарбничку і встановити мету на цьому сайті зможе навіть новачок. Спробуйте почати з мінімального, створіть мета, щоб купити нові навушники, фен або строгий костюм. Поповнюючи свою скарбничку невеликими сумами, ви поступово зберете необхідні гроші.

Партнерська програма Супер Скарбнички

З проектом Superkopilka можна ще й заробляти пристойні гроші. Для цього створена 8ми рівнева партнерська програма. Ви можете запрошувати скільки завгодно нових учасників, щоб отримувати відсоток від їх внесків:

Якщо знайдете активних вкладників, які будуть постійно поповнювати скарбничку на великі суми, точно заробите серйозні гроші. Навіть якщо не враховувати, що активні партнери можуть зробити вам величезну мережу рефералів, доходи однаково вражаючі:

Це один із прикладів, в якому враховується тільки перші два рівня рефералів. Від 10 чоловік, які також запросили по 10 чоловік, приходить 3600$ в місяць, при умові, що вони роблять внески від 150$.

Спробуйте запросити користувачів, можливо, вам вдасться знайти партнерів, які швидко збільшать вашу команду.

Кращий спосіб запросити більшу аудиторію за своїми посиланнями, це створити сайт для заробітку на рефералах.

Тільки минулого тижня з Супер скарбнички було виведено понад 200 000 тет (які дорівнюють долара). Гроші в системі крутяться величезні, а завдяки унікальному скрипту, вони грамотно розподіляються між учасниками, що забезпечує стабільне збільшення накопиченої суми.