Поради по заробітку на YouTube

Зміст

  • Як потрібно супроводжувати канал?
    • Поради щодо супроводу каналу

Сайт з великою кількістю авторських роликів YouTube, є відмінним варіантом, для створення власного майданчика, яка може приносити величезний прибуток.

Відкрити відеоблог можуть абсолютно все, для цього не потрібні гроші, і багато знань. Найголовніше – навчитися вести канал правильно і створювати цікаві ролики.

У цій статті ми зібрали 5 рад по заробітку на YouTube, які придадуться видеоблоггерам.

Як отримувати гроші з каналу, ми розповідали у статті Заробіток з YouTube, тому про способи монетизації тут ми не розглядатимемо. Також радимо почитати, Як залучати передплатників на канал YouTube, це допоможе вам в розвитку.

Як потрібно супроводжувати канал?

Почнемо з того, що на старті вам необхідно вибрати тематику каналу, враховуючи ряд факторів. Не слухайте тих, хто каже, що не можна створювати канали схожі на інші проекти, в деяких випадках це «прокатує».

Тільки важливо не просто «скопіювати» ідею іншого власника каналу, а вдосконалити її. Навіть у популярного каналу можна «переманювати» передплатників, за рахунок створення в цілому, схожого проекту.

Поради щодо супроводу каналу

  • Оформлення каналу. Не використовуйте стандартне оформлення каналу, будьте оригінальні. Через біржі фріланса ви легко знайдете професіонала, який намалює оригінальну шапку вашого каналу. Не зайвим буде і розробити заставку для ваших роликів. Все оформлення повинно бути унікальним, а чим воно буде цікавіше і якісніше, тим краще.
  • Підключення коментарів. Тільки через коментарів деякі глядачі можуть повертатися на ваш канал. Навіщо? До прикладу, якщо вони почали там який-небудь спір або помітили цікаве обговорення. Придумуйте різні причини, за якими ваші глядачі повинні залишати коментарі та розповідайте про них прямо в відео.
  • Накрутка коментарів. На початку вашого шляху до успішного заробітку на каналі YouTube, коментарів буде мало, тому можна використати накрутку. На сайті Wmmail можна замовити написання коментарів всього за кілька центів. При цьому, ви зможете задати вимоги авторів, наприклад, певну кількість символів.
  • Не робота, а захоплення. Буде ідеально, якщо супровід каналу стане вашим улюбленим захопленням, а не роботою. В такому випадку, вам не доведеться трудитися, ви будете витрачати час на хобі. Більшість успішних видеоблоггеров починали саме з ентузіазму, а коли помічали підвищений інтерес до каналу, приступали до його монетизації.
  • Виділяйте достатньо часу. Немає сенсу взагалі створювати канал, якщо у вас немає часу ним займатися. Також як звичайний сайт, канал на YouTube, необхідно постійно наповнювати, спілкуватися з відвідувачами, займатися його просуванням і так далі.
  • Якщо докласти максимум зусиль і активно розвивати свій канал, у вас обов’язково вийде розробити хороший проект і отримувати від нього гідний прибуток. Найголовніше, це спочатку не поспішати заробити, а реалізувати цікаву ідею і перетворити наповнення каналу в захоплюючу справу.