9 уроків з написання кращих статей

Наповнення сайтів відбувається бурхливими темпами, а найчастіше на сторінки додаються статті.


Десятки тисяч авторів пишуть різні тексти, але не завжди вдається скласти дійсно якісний матеріал. Деякі ставляться до цього серйозно, хоча копірайтинг теж вимагає професійного підходу.

З цього поста ви засвоїте 9 уроків з написання кращих статей, які відмінно доповнюють поради від досвідчених копірайтерів.

Навчитися писати тексти, приманивающие увагу читачів і покупців на біржах, не так вже складно, але доведеться знайти час на вивчення всієї інформації, пов’язаної з такою діяльністю.

Як написати хорошу статтю?

Мало навчитися писати без помилок, потрібно ще й робити все так, щоб читачі захоплювалися матеріалом. Якщо під вашими статтями занадто мало коментарів і сторінки не піднімаються в ТОП, значить, ви робите щось не правильно.

Вчіться писати кращі статті і дотримуйтесь цих рекомендацій:

  • Вивчення теми необхідно проводити перед тим, як приступити до написання тексту. Кожен матеріал повинен бути інформативним, а якщо в ньому нічого цікавого немає і автор, лише поверхово представляє ідею, то навряд чи це комусь сподобається.
  • Складання плану – обов’язковий крок для написання хорошої статті. Коли підібрані ключові слова і вже вивчена тема, потрібно зробити «скелет» статті. Простіше кажучи, придумати структуру і прописати підзаголовки.
  • Прості слова – навіть якщо ваш матеріал призначений для цільової аудиторії, необхідно враховувати, що його можуть вивчати новачки. Тому, намагайтеся людям пояснювати складні речі простими словами.
  • Лише конкретика – повинна бути в переважній обсязі. Багато люблять розповідати в статтях про себе, свого життя і різних подіях. Але потрібно розуміти, що більшість людей заходять на сторінку для отримання шуканих даних, а не для вивчення особистого щоденника.
  • Захоплююча інтрига – змушує людей дочитувати тексти до кінця. Застосовувати її можна у всіх тематиках, наприклад «Вивчивши наші уроки, ви схуднете вже через тиждень на пару кілограм». Захоплюйте увагу, але не обманюйте, інформація повинна бути релевантною і чесною.
  • Свою думку – має бути присутнім у всіх статтях, особливо, якщо текст пишеться для свого блогу. Люди вивчають корисну інформацію, але їм також важливі думки професіоналів, оцінка фахівців та інші поради. Проводите аналіз і висловлюйте свою думку, супроводжуючи це вагомими аргументами.
  • Спілкування з читачами – досягається за рахунок використання питань. Це один з кращих способів активізувати аудиторію, а також отримати коментарі. Спробуйте в деяких статтях додавати питання і пропонуйте людям висловлювати свою думку.
  • Стилі статей – повинні бути різними. Інформація виходить різноманітна, так і працювати набагато простіше. Які варіанти можна використовувати? Читайте про стилі статей в копірайтингу і використовуйте їх.
  • Перевірка помилок – виконується перед кожною публікацією нової статті. Мова йде не тільки про граматичні помилки. Іноді вони допускаються з-за помилок, зайвих слів, не правильних виразів і так далі.
  • Відвідуючи різні блоги і вчитуючись у статті, можна виділити ряд недоліків, які негативно впливають на сприйняття матеріалу. Не допускайте помилки на шляху до успішного копірайтингу і вам буде набагато простіше розвиватися.