Інвестиції в боргові зобовязання з Questra

Зміст

 • Чим займається Questra?
  • Як вкласти гроші на Questra?
  • Різні особливості проекту Questra

Вклади в інтернеті допомагають багатьом людям стати багатшими, але не всі розбираються в тому, як прокручувати гроші.


Зараз не потрібно навчання, є системи, готові взяти будь-яку суму і додати до неї кілька нулів. Тільки потрібно вибирати ретельно, шахраїв розвелося надто багато.

Інвестиції в боргові зобов’язання з Questra вже допомагають вкладникам отримувати прибуток без витрат особистого часу.

Компанія відкрилася ще в 2009 році, тоді вона називалася по-іншому. У 2014 році вони вирішили вийти на світовий ринок, щоб залучити інвесторів. У них це вийшло, люди охоче вкладаються в діяльність професіоналів.

Чим займається Questra?

Компанія викуповує боргові зобов’язання, реструктурує їх і продає частинами. За рахунок цього вдається домогтися профіту в 30-90 відсотків. Прибутковість відчутна, а для клієнтів було розроблено багато різних тарифних пакетів. Прибуток фіксована, інвестиції від 90 Euro.

З мінімальним стартовим капіталом інвестори отримують по 4% тижневої прибутковості:

Як бачите, в місяць надходить 16 євро, а в рік 187 євро, що перевищує 100% дохідності. Діє тариф рік, при цьому користувачі самі вибирають керуючих і можуть покращувати портфель.

Є ще кілька тарифів, де потрібно вносити велику суму та умови більш вигідні:

Безпека інвестицій висока, компанія серйозна. Після проходження звичайної реєстрації потрібно ще пройти верифікацію. Спочатку повністю заповнюється профіль, потім відправляється фото з паспортом в руках і завантажуються скани документів, що підтверджують особу та місце проживання:

Російська мова на цьому сайті є, тому кожен новачок без проблем розбереться в тому, що потрібно зробити для покупки тарифу. Хотілося б звернути увагу користувачів, що компанія пропонує самостійно вибрати керуючого.

Професіонали роблять все, щоб примножувати гроші клієнтів, а кому довіритися, вирішуйте самі:

Співробітники знають свою справу, рідко буває, що їх профіт не перевищує 110% в місяць. Бажано вибирати з тих керівників, які потрапили в ТОП 10.

Як вкласти гроші на Questra?

Щоб зробити перший внесок, потрібно після входу в особистий кабінет, перейти в розділ Dashboard:

Після цього відкриється сторінка, де міститься різна інформація, а в лівому верхньому кутку вибирається обсяг інвестицій:

Тиснете Buy підтверджуєте свою дію і після цього в особистому кабінеті можна в будь-який момент подивитися, який вже куплений пакет:

Зібрану прибуток можна легко перевести на одну з доступних платіжних систем. Наприклад, використовуйте Perfect Money:

Заявки на виведення оформляються легко, обов’язково запитується Pin-код. Головне, що гроші приходять без проблем і вчасно.

Різні особливості проекту Questra

Компанія велика, на їх сайті представлений широкий функціонал і відразу розібратися з усіма інструментами важко.

Тому ми вирішили окремо розповісти про деяких важливих моментах:

 • Виплати проводяться в ручному режимі, тому заявки обробляються до 7 днів. На банківські рахунки мінімальний поріг 50 євро, а на гаманці Perfect Money 10 євро.
 • Всі інвестиції клієнтів застраховані, щоб навіть у випадку низької прибутковості керуючого, вкладник розраховував на профіт.
 • Адміністрація проводить турніри між учасниками, визначаючи найвищий відсоток прибутковості і максимальну прибутковість у валюті.
 • Можна укласти договір співпраці і без вкладень заробляти на залученні нових клієнтів.
 • Партнерська програма розділена на кілька рівнів, чим активніше працюєш на компанію, тим більше вона виплачує грошей. На кожному рівні дарують подарунки.
 • Партнерів чекає не тільки кар’єрне зростання, але і 9 рівнів рефералів. Зараховуються на баланс Points, які потім обмінюються на гроші.
 • Після ретельного ознайомлення з компанією ви виділите ще кілька особливостей, так як проект цікавий. Адміністрація підтримує на належному рівні, тому постійно з’являються різні новини і нововведення.

  Стартовий капітал бажано розподіляти на декілька джерел прибутку. Інвестиції в облігації – додатковий спосіб примножити капітал.

  Не перший рік Questra працює і виводить гроші клієнтам. Можете без сумнівів вкладатися в проект, він точно принесе вам прибуток. Заради інтересу, почитайте відгуки Questra, в інтернеті їх повно і всі вони позитивні.