Стратегія для дуелі на Wmmail

Зміст

  • Як вигравати в дуель на Wmmail?
    • Приклад застосування стратегії

Кликовый спонсор Wmmail володіє значною популярністю і на ньому зареєстровано майже півмільйона користувачів.


Учасники цього сайту не тільки заробляють гроші і спілкуються, вони грають в ігри на гроші і деяким вдається виділяти з цього прибуток. У чому їх секрет? Вони діють за прибуткової стратегії.

Найцікавіша гра це дуель, правила гранично прості, призначається удар і блок певних областей, після чого проводиться гра, і переможець забирає собі банк. Найкраща стратегія для дуелі на Wmmail – це трохи модифікований Мартінгейл і зараз ми розповімо вам, як потрібно вести бій.

Як вигравати в дуель на Wmmail?

Щоб підвищити можливість виграшу, ви будете постійно збільшувати ставку, і розраховувати на теорію ймовірності. Ваш рахунок поповнено на певну суму, так як ви можете програвати кілька разів поспіль.

Вся суть стратегії полягає в наступному. Ви робите мінімальну ставку, при програші подвоюєте її, а при виграші, повертаєтеся до мінімальною ставкою. Єдиний момент, з виграшу система забирає собі певний відсоток, тому доведеться кожен раз, трохи збільшувати ставку.

Наприклад, ви робите ставку в 1 цент, якщо виграєте, знову ставите 1 цент. У разі програшу ставите 3 центи. Виграли? Використовуєте мінімальну ставку, а якщо програли, ставите 7 центів. Таким чином, ви поступово будете збільшувати ставку, що не дасть вам програти.

Приклад застосування стратегії

Щоб у вас не залишалося питань, давайте спробуємо скористатися тактикою на прикладі. Створюємо гру на 1 цент і чекаємо, поки вона зіграє. Якщо випала нічия, робимо таку ж ставку заново.

дуэль

Ми зіграли 2 гри і після нічиєї програли 1 цент, тепер необхідно поставити 3 центи, щоб відбити свої гроші і отримати прибуток.

Після однієї нічиєї, ми знову програли, тому збільшуємо ставку до 7 центів і продовжуємо гру.

І знову після 2х нічиїх ми програємо, значить потрібно збільшити ставку до 15 центів.

Цю ставку ми теж програли, тому дійшли до 31 цента, і тільки тут нам вдалося виграти.

Тепер можна порівняти статистику:

Як бачите, ми починали з 1.99$, а зараз на нашому рахунку 2.02$. Так, прибуток не велика, зате вона є, і ми отримали її, не напружуючись і за пару хвилин.

Щоб дохід був більше, можете використовувати об’ємні мінімальні ставки, але пам’ятайте, що програвати ви можете 10 разів поспіль, тому потрібно володіти гарною сумою, інакше вам просто не вистачить грошей, щоб продовжувати збільшувати ставки.