Просування кредитного сервісу

Спостерігаючи численні історії людей, які домагаються успіху за рахунок видачі онлайн кредитів, багатьом користувачам спадає на думку ідея про реалізацію власного сервісу. Щоб відкрити такий проект, потрібно залучити грамотного програміста, який створить всі необхідні скрипти і попрацювати над дизайном.

Але це ще не все, адже на сайт потрібно буде запрошувати людей, зацікавлених в отриманні позик. Просування кредитного сервісу – це не сама проста діяльність. Незважаючи на те, що електронна комерція досить розвинена, далеко не всі виявляють бажання брати в борг електронні гроші, зате конкуренція тут менш розвинена, так як ризики не маленькі.

Як розкрутити сайт для видачі кредитів?

  • Контекстна реклама. Даний вид реклами був актуальний 5 років тому, залишається актуальним і сьогодні. При його використанні можна отримувати колосальну кількість цільового трафіку, якщо навчитися правильно проводити рекламні компанії. В таких сервісах як РМЯ або Google Adsense, рекламувати ресурси набагато краще, як мінімум тому, що вони більшою мірою захищені від накрутчиків.
  • Посилання і постові. Важливо відразу розібратися, вам не потрібна посилальна маса для збільшення пузомерок (позиції від ТІЦ не залежать). Найголовніше – це встановлювати посилання, з яких будуть переходити користувачі. Наприклад, встановлюючи посилання на сайт про заробіток, у статті про кредити, у вас буде набагато більше шансів отримати цільового клієнта. Купувати такі посилання можна на порядок дешевше, адже вам неважливо буде вона індексованою чи ні, головне щоб донор був відвідуваним і тематично пов’язаних.
  • Форуми. Безліч кредитів в інтернеті оформляється не через кредитні біржі та фінансові організації, а безпосередньо між учасниками форумів. Яскравим прикладом таких форумів є Maultalk.com, який переповнений різною інформацією про кредити, кредиторів та інших темах пов’язаних з цією нішею. Щоб залучити достатньо уваги, вам потрібно зайнятися кросспостингом за таких форумів і найголовніше – це робити привабливо опис.
  • Партнерська програма. Відмінний варіант для отримання цільових клієнтів без особливих зусиль – це створення пропозиції вебмайстрам, заробляти на залученні трафіку. З кожної оформленої заявки вам потрібно виділити таку суму, яка не стане великою витратою для вас і в той же час приємно порадує вебмастера. Деякі не бажають ділитися прибутком і допускають помилку, адже без цих вебмайстрів, не було б і їх клієнтів.
  • Брендинг. Як і будь-яка інша компанія, ваша потребуватиме брендингу. Що це означає? Якщо ви розкрутите свій бренд на всі 100%, то замість слова кредит, люди будуть вимовляти назву вашої компанії. Досягти цього складно, але до цього потрібно прагнути. Слідувати до цього потрібно поступово, а використовувати можна абсолютно все, від каналів на YouTube, до банерної реклами. Також для ефективного брендингу розроблені спеціальні сервіси, такі як Advmaker.net. Завдяки цій системі можна замовити оформлення сторінок рекламного сайту, під ваш бренд.
  • В принципі, розвиток кредитного сервісу практично не відрізняється від просування будь-якого іншого сайту. Якщо ви дійсно зацікавлені в побудові успішного бізнесу в цій ніші, то будьте готові на серйозні витрати, головний упор в цій справі треба робити на рекламу.