6 міфів про інвестування

Гроші в сучасному світі відіграють дуже важливу роль. Без них неможливо добре одягатися, розважатися, а іноді і заводити нові знайомства.


Велика стан – мрія мільйонів людей, якій реально досягти. Як? Потрібно шукати стартовий капітал і починати вкладати якомога раніше.

У цій статті зібрано 6 міфів про інвестування, що заважають людям почати вкладати гроші. Чесно кажучи, я й сам раніше боявся цього, але тепер сміливо вкладаюся в різні напрямки.

Подивіться звіт про доходи, переконайтеся в тому, що навіть інтернет підходить для інвестицій. Головне розібратися в такому виді заробітку і активно діяти.

Омани про інвестування

Хтось ніколи не вкладав, хтось зазнав невдачі або попався на вудку шахраїв. Зазвичай саме такі люди створюють помилкову інформацію, викладаючи свою думку.

Тим не менш, прибуткові інвестиції постійно допомагають людям стати багатшими, і цей факт є кращим доказом. На інвестиціях реально заробляти, відмовтеся від чужої думки і розвійте поширені міфи про інвестування:

 • Інвестором можна стати тільки з величезним стартовим капіталом. Від того, наскільки велика сума використовується на початку, залежить обсяг прибутку і швидкість її отримання.

  Розмір стартового капіталу дійсно відіграє важливу роль, але і з невеликих грошей реально почати. Спеціально для тих, хто не володіє сотнями тисяч і мільйонами ми роЗміст или статтю, куди інвестувати невеликі гроші.

 • Без економічної та фінансової освіти, інвестором не стати. Розбиратися в обраній ніші необхідно, без цього не з’ясувати, куди і скільки краще вкласти.

  Тим не менш, для цього не потрібно освіта взагалі ніяке. Коли я почав вкладати гроші, навчався в інституті, моя професія ніяк не пов’язана з фінансами. Це не завадило вигідно вкластися і отримувати більший прибуток.

 • Інвестиції – це непосильна праця, що забирає багато часу. Як раз таки інвестиції та допомагають економити час.

  Їх суть полягає в тому, що ти вкладається і тим самим облегчаешь собі дохід. Звичайно, якщо це бізнес або який-небудь сайт, працювати дійсно доведеться. Кожен сам вирішує, у що вкластися, бажано заздалегідь оцінити свої можливості.

 • Інвестиції пов’язані з великими ризиками. Вклади не можуть гарантувати надходження прибутку, так само як ви не можете бути впевненим у завтрашньому дні.

  На землю впаде метеорит, накопичені гроші згорять разом з будинком, економіка країни розвалиться і гроші знеціняться. Подивіться, як почати інвестувати без ризиків і пам’ятайте, що на всі 100% усунути їх не вийде.

 • Заробіток на інвестиції вимагає занадто багато часу. Мова йде не про те, як ви будете витрачати на роботу, а про проміжку поки гроші прокручуються. Довгострокові інвестиції більш стабільні, короткострокові більш прибуткові.

  Наприклад, доводиться довго чекати, поки куплена квартира окупиться при здачі в оренду. Але ж можна інвестувати в дешеві акції, ризиковано, але в будь-який момент можна перетворитися на мільйонера.

 • Інвестуванням в інтернеті не можна займатися. Це найпоширеніша помилка. Люди бояться сучасних технологій, вважають віртуальний світ обманом, а всі інвестиційні проекти лохотронами.

  Протягом кількох років я успішно вкладаю в різні проекти і отримую хороший вихлоп. На власному прикладі переконався, що це черговий міф.

 • Завжди страшно витрачати гроші на перспективи, так як немає впевненості в майбутньому. Але поки ви не спробуєте інвестувати, шанси розбагатіти будуть мінімальними. Це все одно, що сподіватися виграти мільйон і не купувати лотерейний квиток.

  Починайте інвестувати вільних грошей. Зберете хорошу суму і відкрийте двері до заможного життя.

  Про інвестування написано багато статей, ось тільки складаються вони не тими людьми, які отримали особистий досвід.

  Найчастіше це новачки, жертви шахраїв і люди, які вірять, що можна вкладати під 800% на добу. Реалістом теж потрібно залишатися, внески робляться з розумом.