Філателія як метод інвестування

Зміст

 • Філателія – продаж марок
  • Як зробити филателию прибутковою?

У всі часи жили люди, яким подобалося збирати колекції. Вони робили їх з усього, пляшкових пробок, старих годинників, монет, але самим популярним видом колекціонування залишається філателія.


Цінні поштові марки продовжують збирати і донині, хоча азарт трохи згас.

Філателія як метод інвестування є непоганим варіантом. В наші дні зібрати колекцію не становить праці, є інтернет і багато подорожують. Достатньо попросити знайомих, які вирушають за кордон, купити кілька марок і можна швидко зібрати власну галерею.

Філателія – продаж марок

Досвідчені колекціонери марок витрачають багато часу і коштів на своє захоплення, але робиться це не тільки із-за пристрасті.

Велика колекція коштує пристойних грошей, особливо, якщо в ній є рідкісні екземпляри. Починати збирати марки ніколи не пізно і чим раніше зробиш перший крок, тим швидше знайдеш вигідні пропозиції.

Філателісти знаходяться в постійному моніторингу пропозицій на ринку. Добре, що зараз є інтернет, через нього можна знайти що завгодно. Плюс до цього, поштові марки легко відправити в інше місто. Заради інтересу відвідайте сайт з оголошеннями на Avito і подивіться, за скільки продаються колекції:

Роками люди займаються пошуком відповідних марок для їх колекцій. Збираються марки за різними критеріями, починаючи з красивий пейзажів, закінчуючи певними роками.

Вирушати за кордон у пошуках кращих пропозицій не доводиться, є інтернет-аукціони, де також продаються поштові марки. Наприклад, на Ebay:

Найдешевші марки шукайте на Aliexpress, тільки вони не представляють великої цінності і більше підходять для власної колекції, ніж для інвестицій. Ринок для філателістів не буває стабільним, кожен колекціонер переживає злети і падіння, це нормально.

Як зробити филателию прибутковою?

Перетворити колекціонування монет в прибуткова справа не так просто. У цій справі теж є свої тонкощі. Можна спустити велику суму даремно, а можна навпаки спіймати удачу за хвіст, продавши найдешевшу марку за серйозні гроші.

Є 4 важливих моменти, про які повинні знати новачки:

 • Відразу вкладати великі гроші не потрібно, спочатку ринок необхідно освоїти. Декому на це потрібно кілька років, чим довший термін, тим краще. Досвід допомагає зрозуміти, від чого залежить ринок, які події впливають на ціни та багато іншого.
 • Кожен колекціонер повинен розуміти, що пошуки гарного примірника можуть затягнутися на кілька років. Крім цього, ціна на марку може піднятися за довгий час, тому філателія – це довгострокові інвестиції.
 • Вартість марок стає максимально високою тільки в одному випадку, якщо вони зібрані в колекцію. Підбираються екземпляри в одну «купу» за найрізноманітнішими критеріями.
 • В кишені завжди повинна знаходитися велика сума, щоб можна було викупити дорогу марку за зниженою ціною. У будь-який момент на сайтах в мережі можуть викласти кращий екземпляр.
 • Гнатися за кількістю филателисту не варто, цінність колекцій визначається якістю примірників. Точних критеріїв відбору і розцінок ви не знайдете, потрібно бути професіоналом, щоб визначати точну ціну.

  Хочете стати інвестором, але переживаєте, що філателія занадто складний напрямок? Інвестування в бінарні опціони куди цікавіше і прибутковіше.

  Поки в нашій країні криза, у філателістів з’явився реальний шанс розбагатіти. Люди розпродають цінні екземпляри за гроші, на порядок нижче. Головне не поспішати, почекати найкращий момент і вкластися тільки в ті марки та колекції, які ви б самі в майбутньому купили.