Азартні ігри на Azartino

Деякі люди не розуміють, чому багато використовують азартні ігри в інтернеті, і вважають це одним з кращих розваг.


Справа в тому, що вони не азартні люди й не люблять ризик, адже азартні ігри приносять масу емоцій, за що їх і люблять. Але завжди потрібно пам’ятати, що це гра і не використовувати свої останні гроші, так як можна програти.

Крім цього, краще користуватися сервісами з невеликими ставками в іграх.

Азартні ігри на Azartino – цей варіант підійде всім, так як на сайті можна грати всього на кілька рублів. Ігри тут прості, але цікаві, а під кожною з них докладно описуються правила, тому ви точно не заплутаєтеся.

Міні ігри від Azartino

Зараз на цьому сайті пропонується 17 ігор, а щоб скористатися ними, вам потрібно поповнити баланс. Зробити це можна з різних платіжних систем, в розділі Каса:

Коли внесете гроші на свій баланс, можете переходити на головну сторінку і вибирати одну з ігор.

Не забудьте прокрутити сторінку вниз і зловити кнопку «Бонус», щоб отримати безкоштовні ігри або трохи грошей.

Вибір не такий великий, але ви обов’язково знайдете щось підходяще:

Інтерфейс у кожної гри простий, а зараз ми розглянемо найбільш популярні з них:

1. Наперстки – під одним з них захований кулька, спробуйте вгадати під яким.

2. КНБ – вибирайте ставку і предмет, створюйте гру і чекайте поки увійде другий гравець.

3. Орел-решка – гра між двома реальними користувачами, де сторона монетки визначається випадковим чином.

В кожній грі можна вигравати гроші, а чим більше ви поставите, і чим більш вдалим буде ваш день, тим більше коштів ви зможете вивести.

Кожен день можна забирати 11% від програних грошей. Для цього в розділі «Бонуси», потрібно натиснути спеціальну кнопку «отримати бонус».

Виводяться гроші тільки на Webmoney (гривневі гаманці). Номер треба вказувати в своєму профілі, а потім замовляти виплату в розділі «Зняти»:

Щоб виводити великі суми, залучайте на Azartino рефералів. Вам будуть виплачувати по 2.5% від кожної ставки ваших рефералів . Щотижня адміністрація винагороджує активних партнерів.

Всім партнерам доступний накопичувальний бонус 10% від зароблених грошей. Виводити його можна тільки один раз, а максимально він може становити 250 рублів.

На вибір пропонують банери і прості посилання, а ви можете запрошувати людей хоч з соціальних мереж, хоч з форумів, хоч через завдання на Wmmail.

Оформлення Azartino почасти нагадує інший сервіс з азартними іграми – Ігрунов. Якщо ви є любителем простих азартних ігор з невеликими ставками, то вам варто зареєструватися на обох сайтах.

Ігри унікальні і гроші виплачуються без затримок. Розважайся і вигравай, сподіваємося, удача на вашому боці.