Ставки на снукер

Зміст

  • Онлайн ставки на снукер, тонкощі і особливості
    • Де робити ставки на снукер?
    • Стратегії і теорії ставок на снукер

Спорт змушує переживати ще більше, коли не просто вболіваєш за свою улюблену команду або спортсмена, а ставиш реальні гроші.


Інтернет відкрив для всіх нас купу можливостей, в тому числі і можливість, робити букмекерські ставки. Будь-який вид спорту підходить для цього, навіть якщо він не дуже популярний.

Ставки на снукер приймаються в реальних пунктах прийому ставок і на деяких сайтах. Шанувальники цього спорту, зовні схожого з більярдом, не пропускають жодної зустрічі професіоналів. Якщо поставити гроші на перемогу свого кумира, спостерігати за ходом гри стає цікавіше.

Онлайн ставки на снукер, тонкощі і особливості

Судячи з статистикам в пошукових системах, снукером цікавиться величезна кількість користувачів. Турніри періодично проводяться, вони збирають величезні натовпи шанувальників.

Багато з них не просто стежать за діями професійних гравців, але і ставлять гроші на різні результати:

  • на результат поєдинку (фрейму);
  • перемогу одного з гравців;
  • перемогу з форою;
  • перемогу в турнірах;
  • тотали.

В снукері важко займатися прогнозуванням. Справа в тому, що навіть не сильні гравці під час турнірів можуть проявити себе у всій красі. Це не говорить про те, що не потрібно вивчати статистику, але несподіванки тут бувають.

Є кілька тонкощів у снукер, про які не знають новачки. По-перше, це міфи про розкручений імені спортсмена. На популярність часто звертають увагу, але важливі й інші фактори.

По-друге, нерідко буває, що фаворит протягом декількох фреймів віддає перемогу аутсайдера, щоб той відчув упевненість. Як правило, це буває, коли спортсмени з однієї країни.

Безліч експертів займається прогнозуванням результатів змагань у снукер, їх думку варто вивчати. В інтернеті викладається маса корисної інформації.

Де робити ставки на снукер?

Краща букмекерська контора в Росії, яка має ліцензію і працює відкрито – це Ліга ставок. Зареєструйтесь і отримайте фрибет на 500 рублів. Тут приймаються ставки на снукер Латвія, Великобританія і багато інші країни.

Інтерфейс зручний і простий, тому ви легко у всьому розберетеся:

В основному списку подій по снукеру пропонуються ставки тільки на перемогу першого і другого спортсмена. Якщо натиснути на стрілочку, відкриваються додаткові парі. Саме там доступно кілька нестандартних ставок:

Можливо, ви будете впевнені, що хтось з учасників вирве перемогу з певною форою. В цьому випадку вигідно ставити гроші на парі, так як коефіцієнти підвищені. Буває і так, що експерти сходяться в одній думці тоталам.

У Росії офіційно дозволені й інші букмекерські контори – WinLine, 888 і 1xStavka.

Робіть ставки на снукер онлайн і підігріває інтерес до кожної гри. Незалежно від значущістю турніру і популярності імені спортсменів, можна виграти пристойні суми.

Стратегії і теорії ставок на снукер

Кожен новачок хоче дізнатися секрети прибуткових ставок і користуватися продуманими тактиками. В снукері часто вигравати складно, так як передбачити результат досить складно. Професіонали радять користуватися режимом Live і робити ставки тільки в двох випадках.

Перший випадок – це коли розбиваються кулі (перший хід). Як правило, розбиває робить це так, щоб його суперник не мав можливості зробити хороший хід. Якщо ж у нього є така можливість, і він готується зробити удар по кулях, потрібно негайно робити на нього ставку.

Всього один загнаний в лузу куля, може сильно змінити коефіцієнти. Промах підвищить його, а попадання знизить, в будь-якому випадку, у вас з’явиться шанс зробити вигідну ставку.

Другий випадок наступає, коли один із суперників веде на 20-60 очок і промазує. Якщо на столі залишається досить куль для перемоги, можна робити ставку.

Шанс виграшу збільшується, а із-за того, що спортсмен відстає за очками, коефіцієнт на його користь буде сильно завищений. Можливо, йому не вдасться виграти, але ви отримуєте можливість поставити гроші з найвищим коефіцієнтом.

Вичікувати вдалий момент доводиться довго, але якщо він трапляється, необхідно оперативно діяти. Кожен хід спортсменів миттєво відображається на коефіцієнтах.

Спираючись на статистику, вдалося з’ясувати, що виходячи з гри і отримавши більше 3х штрафів, гравець програє кадр і матч (у 75% випадків це відбувається).

Заробляти на ставках по снукеру занадто складно, тому краще використовувати їх заради захоплення. Нещодавно ми розповідали про ставки на змішані єдиноборства, можете розглянути і їх. Силові види спорту набагато видовищнішим, хоча у кожного свої інтереси.