Стратегія ставок на спорт Value Betting

Пристойні гроші можна виводити з букмекерських контор, якщо не просто ставити гроші, а грамотно будувати прогнози і прораховувати кожну свою дію.


Є багато різних тактик для беттінг, але прибутковість у них різна. Кращі стратегії завжди побудовані на математичних обчисленнях і зараз ви дізнаєтеся про одну з таких методик.

Найкраща стратегія ставок на спорт Value Betting побудована на основі обчислення математичного очікування.

Для кожної гри вам буде потрібно вести розрахунки, що допоможе зробити правильну, а найголовніше виграшну ставку. Частину коштів можна програти, але в довгостроковій перспективі без доходу ви не залишаєтеся.

Стратегія для беттінг Value Betting

Застосувати її не так складно, але потрібно володіти аналітичним складом розуму, добре рахувати і займатися аналізом. Розрахунки ви будете проводити по одній простій формулі:

MO = V * P (V) – L * (1 – P (V))

За формулою знаходиться математичне очікування, основна мета – знайти позитивне значення, щоб знаходити такі ставки, які в довгостроковій перспективі є прибутковими.

Якщо ви читали статтю про те, з чого має прибуток букмекерська контора, то повинні знати, букмекери хитро розподіляють коефіцієнти, щоб залишатися в плюсі.

Деякі впевнені, що роблячи ставку на фаворита, вони гарантовано отримують виграш і іноді це спрацьовує, проте прибуток виходить мінімальної.

Подумайте самі, в разі виграшу за коефіцієнтом 1.05, букмекер виплачує всього 5% переможцям, а якщо фаворит програє, «гаманець» букмекерської контори поповнюється на пристойну суму.

Враховуючи все це, для прибуткових ставок потрібно знаходити оптимальні результати, в яких одночасно є потенціал для виграшу і прибуток буде гідною.

Саме час розібратися в тому, що означають літери у формулі:

 • МО – математичне очікування.
 • V – відсоток виграшу.
 • P (V) – ймовірність виграшу.
 • L – очікуваний програш.
 • 1 – сума імовірності виграшу і програшу.

Дуже складно розібратися? Давайте розглянемо конкретний приклад. Припустимо, ви знайшли гру між командами А і Б. А Команда є фаворитом, коефіцієнт становить 1.3.

Команда Б аутсайдер і коефіцієнт її перемоги 7.4. На нічию встановлений коефіцієнт 3.9. Тепер потрібно провести аналіз, щоб визначити відсоток ймовірності програшу і виграшу за кожною ставкою.

Ми його вже провели і отримали такий результат:

 • Перемога команди А – 60% (0.6).
 • Перемога команди Б – 10% (0.1).
 • Нічия – 30% (0.3).

Тепер можна підставити всі дані у формулу і провести необхідний розрахунок:

 • МО (А) = 0.3*0.6-1*(1-0.6)=0.18-0.4=-0.22
 • МО (Б)= 6.4*0.1-1*(1-0.1)=0.64-0.9=-0.26
 • МО (Х)=2.9*0.3-1*(1-0.3)=0.86-0.7=0.16

Як бачите, лише на нічию вийшло позитивне МО. Це означає, що ця ставка ідеально підходить для заробітку.

Деякі скажуть, але ймовірність нічиєї всього 30%. Так, шанс не такий, як якщо ставити на явного фаворита, але в довгостроковій перспективі ви вийдете в плюс, якщо будете довіряти результатам своїх розрахунків.

Для ідеального застосування стратегії Value Betting, використовуйте гри з якого-небудь одного турніру.

Щоб повірити в результативність такої тактики, необхідно спочатку зрозуміти, що завжди ставити на фаворита – це не так прибутково.

Уявіть, якщо ви ставите по долару на передбачуваного переможця з коефіцієнтом 1.07. Через 10 ігор ви зберете всього 70 центів і, якщо хоч раз фаворит програє, ви відразу втрачаєте ще більшу суму (1$).

Також не забувайте, що будь-які стратегії необхідно застосовувати в кращих букмекерських конторах. За розрахунок очікування і ставок за цією методикою, ваш профіль точно не заблокують, правила не порушуються. Це одне з головних переваг цієї тактики.

Протестуйте її з невеликими ставками і після 10-20 ставок ви помітите, наскільки збільшився ваш баланс.