Як зайняти перше місце на Мегасток?

Бізнесмени в інтернеті повинні пам’ятати, що джерел трафіку повинно бути як можна більше. Зараз для цього підходять не тільки соціальні мережі і пошукові системи.


Є і більш вузькі проекти, з яких приходить багато клієнтів. При цьому, майже у кожної крупної компанії створені окремі проекти.

Наприклад, у Яндекса і Mail є каталоги з товарами, звідки можуть прийти покупці. Якщо ви надаєте послуги або щось продаєте в інтернеті, приймаючи Webmoney, обов’язково враховуйте користь Мегастока.

Через цей сайт люди часто знаходять цікаві пропозиції, і якщо ваше виявиться вище інших, приплив клієнтів буде відчутний.

Поклич клієнтів з Мегастока

Ідея для написання цієї статті народилася у мене після того, як один з моїх знайомих запитав «Як зайняти перше місце на Мегасток?». Якщо вийти на перші позиції в цьому каталозі, можна отримати безліч покупців, але зробити це не так просто.

Щоб підняти сайт на Мегасток, потрібно підвищувати обсяги продажів. Кожні 4 тижні складається рейтинг ресурсів, а головний критерій – це обсяг отриманих коштів. Простіше кажучи, чим більше грошей зібрав ресурс, тим вище його позиція.

При складанні рейтингу, всі гроші переводяться в WMR за актуальним курсом ЦБ РФ.

Якщо ж це сайт, з якого навпаки виплачуються гроші, то схема зворотна. Під виняток потрапляють проекти з категорії Заробіток і партнерські програми” і “P2P позики та боргові сервіси”. При складанні рейтингу в цьому розділі враховується загальний обсяг виплат користувачам.

На перших позиціях тут найчастіше виявляються великі партнерські програми і популярні сервіси, такі як:

  • Admitad;
  • Biggon;
  • WmKredit;
  • Credit4Me;
  • KMA;
  • GoAppCash.

Хоча б про один з цих сайтів ви повинні були чути, якісь з них видають кредити, а які дозволяють заробляти в інтернеті. Вони знаходяться на першій сторінці каталогу, отже, з них виробляється найбільше виплат клієнтам.

Нерідко в каталозі на високих позиціях відображається платник Serious Partner, про який ми вже розповідали у статті про партнерські програми з СМС.

Каталог Мегасток допомагає звичайним користувачам знаходити корисні ресурси, а їх власникам забезпечує додатковий трафік. Обійти конкурентів тут складно, доведеться провести більше всіх операцій, а підприємцю це навряд чи доступно.

Хіба що спробувати накрутити показники, провівши безліч операцій з підставними покупцями.