Гра з виведенням грошей Monopoliya

Далеко не всі способи заробітку в інтернеті вимагають тривалого навчання. Якщо є стартовий капітал, можна просто грати і отримувати реальні гроші.


Ми вже розповідали про такі популярні ігри як Taxi Money і Golden Mines, але у них є маса аналогів, які допоможуть розділити інвестиції та убезпечити вклади.

Гра Monopoliya з виведенням грошей нітрохи не гірше аналогічних проектів. У ній кожен гравець може стати власником віртуального бізнесу і отримувати стабільний дохід.

Проектом пішов п’ятий місяць, але користується ним понад 280 000 людей, які вже заробили 47.926 млн. рублів. Серед них можете опинитися і ви, причому відразу вкладати гроші не доведеться.

Стань бізнесменом разом з Monopoliya

Перед тим як розповісти, що потрібно робити для заробітку грошей, розглянемо позитивні сторони цього проекту:

 • новачкам дарують 100 рублів;
 • монети (внутрішня валюта) еквіваленти рубля;
 • для введення і виводу доступні Payeer, Perfect Money і QIWI;
 • в резерві проекту понад 100 млн. рублів;
 • виплати миттєві (на Payeer);
 • партнерська програма 1 ур. 10%, 2 ур. 2% від депозитів;
 • платіжних балів у грі немає;
 • максимальна окупність 60%;
 • від гравців потрібно мінімальна активність;
 • адміністрація часто проводить акції;
 • можна заощадити, купивши бізнес на аукціоні.

Це ще не всі плюси даної гри, де кожен зможе легко заробляти, практично нічого не роблячи.

Кожен місяць проводиться конкурс інвесторів (хто внесе більше грошей на свій баланс). Переможці отримують від 10 до 150 тисяч рублів.

Щоб почати гру і отримати бонус, потрібно просто зареєструватися, це займає не більше хвилини:

Відразу після цього можете поповнити свій баланс або скористатися бонусними коштами, щоб придбати бізнес:

Найбільш вигідний банк, але він коштує дорого, тому можна почати з кількох кафе або казино. Після покупки нерухомості в особистому кабінеті ви будете спостерігати статистику своїх доходів, а також зможете замовляти виплати:

Це статистика з купленим кафе, а якщо витратити 15 000 монет на нафтову компанію, щодня буде нараховуватися 200 рублів. Вам ніяких дій виконувати не потрібно, кошти автоматично переводяться на рахунок «Зароблено», звідки їх можна вивести.

У день можна знімати не більше 3000 рублів, але у VIP акаунтів ліміту немає. Щоб стати VIP, доведеться купити тариф за 5000 монет, а крім відсутності ліміту він підвищує прибутковість з рефералів (до 12%) і забезпечує повернення грошей при покупці бізнесу (5%).

Кожен день з цієї гри виводять гроші сотні користувачів, а ви можете в цьому переконатися, подивившись статистику:

З безлічі різних ігор, Monopoliya є одним з кращих проектів. На ньому можна стабільно заробляти, а робити взагалі нічого не потрібно. Спробуйте пограти і побудуйте власну монополію, яка буде приносити вам великі гроші.