Заробити на Flash іграх

Зміст

  • Як заробити на створенні ігор?
    • Як розкрутити Флеш гру?
      • Як заробляють на Flash іграх?

В інтернеті можна заробляти на створенні величезної кількості різних об’єктів, у тому числі й ігор.

Звичайно, досягти рівня великих розробників буде неможливо, як мінімум тому, що доведеться створювати повноцінну компанію, бути справжнім професіоналом, залучати співробітників і так далі.

Але заробити на Flash іграх, можуть усі, адже для їх створення не потрібно настільки високого рівня знань. Безумовно, не розбираючись в технології Flash, ви ніколи не створите навіть просту гру, тому доведеться спочатку задуматися про отримання знань.

В мережі є маса корисної та повчальної інформації, яка допоможе вам швидко навчитися працювати з Flash.

Як заробити на створенні ігор?

У процесі розробки своїх ігор, обов’язково користуйтеся готовими базами. Наприклад, вам можуть знадобитися різні графічні шаблони, адже промальовування графіки є одним з найбільш трудомістких процесів.

Програмна складова не менш складна, але якщо ви розбираєтеся хоча б основи програмування, основні знання у вас уже є, продовжуйте їх розвивати.

Можливо, пройде не один рік, поки ви навчитеся працювати в новому середовищі і повністю розберетеся з Flash, але це буде чудовий навик, який допоможе вам заробляти солідні гроші.

Трохи простіше буде розробляти гру, якщо залучити інших людей. Для цього потрібно стартовий капітал і реєстрація на одній з бірж фріланса.

Знайти віддалених співробітників не так складно, але обійтися без власних знань не вийде, так як вам доведеться перевіряти результати їх роботи. Якщо ж замовляти повноцінну розробку гри, то це обходиться занадто дорого.

Як розкрутити Флеш гру?

Метою розкрутки має стати не тільки збільшення кількості гравців, але і поширення гри як можна великою кількістю сайтів. Багато вебмастера додають на свої майданчики цікаві ігри, але краще всього не накручувати це, а постаратися домогтися природного просування.

Є такі сервіси як Newgrounds.com і Kongregate.com, куди можна додати свої ігри. Якщо вона сподобається відвідувачам, і вони за неї проголосують, протягом деякого часу гра буде представлятися на головних сторінках сайтів і її 100% почнуть встановлювати вебмастера на свої майданчики.

Як заробляють на Flash іграх?

Новачкам складно знайти щедрих спонсорів, які погодяться заплатити пристойну суму за те, щоб у гру були додані логотипи їх сайтів. Тим не менш, такий шанс буде, потрібно проявляти активність і користуватися як можна великою кількістю майданчиків, через які ви будете поширювати рекламу.

Поки спонсор не з’явився, гру можна монетизувати через звичайну рекламу. Тут доступні всі варіанти, можна шукати прямих рекламодавців, користуватися звичайними рекламними сервісами і партнерськими програмами. Трафік, який буде приносити гра, можна конвертувати всіма способами.

Успішних історій користувачів, які заробляли на своїх Flash іграх пристойні гроші досить багато, тому можете не сумніватися, що це прибуткова ніша. Також володіючи знаннями в області Flash, ви завжди будете затребуваним працівником і як мінімум зможете отримувати гроші за розробку більш простих проектів, наприклад, банерів і анімацій.