Спекуляції або інвестиції?

Зміст

  • Як прокрутити свої гроші в інтернеті?
    • Які ще є приклади спекуляції та інвестування?

В інтернеті кожен крутиться так, як може. Хтось вкладає свої гроші і отримує пасивний дохід, а хтось витрачає свій капітал на справу.


Якщо у вас зібралася певна сума, і ви вирішили, що пора перетворювати гроші в механізм для видобутку фінансів, доведеться розглянути доступні варіанти і вибрати найкращий.

Спекуляції або інвестиції, що краще? Люди, у яких з’являються вільні гроші, часто задаються таким питанням.

Для новачків ці терміни можуть здатися однаковими, насправді ж різниця велика, особливо в плані терміну прокручування грошей. Перед тим як спекулювати, або інвестувати, потрібно оцінити всі плюси і мінуси.

Як прокрутити свої гроші в інтернеті?

Використовуючи спекуляції, люди купують що-небудь для подальшого перепродажу за більш вигідною ціною. Це можна назвати видом інвестування, однак вкладати можна і без покупок.

Спекулянти отримують разовий дохід з перепродажу, а інвестори можуть розраховувати на довгострокову перспективу і періодичні відрахування.

Кращий приклад для обох видів вкладів, це ринок Форекс. У даній сфері люди займаються і тим і іншим. Одні спекулюють валютою (займаються трейдингом), інші інвестують в ПАММ рахунки і отримують пасивну прибуток.

Ризики у будь-якому випадку, не буває методу вкладів, який був би безпечним на 100%, але їх потрібно порівнювати.

Наскільки високі шанси успішного трейдингу? Тут все залежить тільки від ваших умінь. Деяким трейдерам вдається заробляти великі гроші, проте вони володіють серйозним запасом знань і вкладають в торгівлю великі гроші.

В цьому плані ПАММ інвестування краще, так як можна отримувати дохід, взагалі нічого не роблячи. За вас роботу будуть виконувати професіонали, а спробувати цей вид вкладів можна на Forex4You:

За кожним інвестиційним портфелем ведеться статистика, тому ви легко підберете кращого трейдера. Основні критерії – це прибутковість і вік рахунку. Прибутковість повинна бути максимальною, а вік не менше півроку, щоб можна було оцінити професіоналізм трейдера.

Які ще є приклади спекуляції та інвестування?

Прикладів безліч, взяти хоча б заробіток на перепродажі статей. Через біржі копірайтингу купуються тексти, а потім продаються за більш високою ціною з допомогою інших бірж. Схема прибуткова, але і тут без знань не обійтися, так як потрібно правильно оцінювати товар.

Хороший приклад інвестування – це вклади в гру Taxi Money. Ця гра сильно відрізняється від звичайних інвестиційних проектів, так як вона захоплююча і цікава.

Після звичайної реєстрації купуються машини, що приносять стабільний дохід. Від гравця потрібно лише активність або залучення рефералів, щоб замовляти виплати:

Це моя статистика виплат з даної гри, як бачите, вона приносить пристойні гроші. Я почав інвестувати майже рік тому і з першого дня залучав рефералів (хоча це не обов’язково). Такі інвестиції приносять непоганий дохід, при цьому нічого купувати і перепродувати не доводиться.

Якщо вам більше сподобався варіант зі спекуляціями, спробуйте заробіток на Ebay на перепродажу.

Ніхто не вирішить за вас, чим краще займатися, а прочитавши цю статтю, у вас повинно було скластися власну думку про спекуляціях і інвестиціях. Управляти своїм капіталом і приймати серйозні рішення або вкластися в якийсь проект і отримувати прибуток не працюючи, вибір за вами.