Де взяти грошей на інвестування?

Зміст

 • Знайди гроші під інвестування
  • 4 способи зібрати гроші через інтернет

Поліпшити своє фінансове становище цілком реально, а якщо є стартовий капітал, то зробити це набагато простіше.


Досить лише з’ясувати, куди інвестувати гроші і можна без проблем починати. Варіантів для вигідних вкладів скільки завгодно, але не всі ними користуються, так як для початку потрібні гроші.

Де взяти грошей на інвестування? Щоб добре заробляти, треба спочатку багато заробити. Замкнуте коло, однак, увійти в нього зможе кожен.

Є кілька способів знайти стартовий капітал. Пам’ятайте, що гроші вам потрібно один раз, а отримувати ви їх будете постійно. Цим вже скористались багато мільйонерів.

Знайди гроші під інвестування

Розкішно жити хочеться всім, щоб досягти своєї мети необхідно шукати підходящі шляхи. Власники серйозних компаній нерідко йшли на крайні заходи, щоб втілити ідеї у реальність.

Той же Стів Джобс, коли продав свій автомобіль, а на отримані гроші конструював комп’ютер у гаражі.

Ось кілька способів отримати грошей на інвестування:

 • Відкладати – кращий варіант, так як потім нічого віддавати не доводиться, і відмовлятися ні від чого не потрібно. Мінус у нього очевидний, це марнування часу. Почни збирати гроші сьогодні, це буде перший крок на шляху до мрії. Використовуйте правило відкладання 10% від прибутку.
 • Продавати можна все, що коштує хороших грошей. Автомобіль, дорогий спортивний інвентар, музичні інструменти. Все залежить від того, наскільки ви хочете вкластися. В основному, рівень доходу залежить від початкових витрат, тому, чим більше отримаєте з продажу, тим простіше домогтися успіху.
 • Займати – кредити і борги нерідко виручають нас, однак з ними потрібно бути обережним. Жоден вид інвестування грошей не гарантує надходження прибутку. На секунду уявіть, з якими труднощами доведеться зіткнутися, якщо справа не піде, а борги доведеться повертати.
 • Мрії про багате життя не повинні залишатися тільки в голові. Поки ви самі не зробите якісь дії, ні на крок не просунетеся до задуманого. Створюйте план дій, шукайте можливості і спробуйте один з методів пошуку необхідної суми.

  4 способи зібрати гроші через інтернет

  Ідеальний варіант зібрати гроші на інвестування і не мати проблем – це взятися за підробіток. Нехай ваша основна робота приносить гроші, на які ви будете жити.

  Організуйте додаткову роботу в мережі і займайтеся їй паралельно. Є способи для старту без вкладень, заробляйте і збираєте:

 • Копірайтинг – найпростіший з усіх варіантів, так як добре розбиратися в інтернеті і комп’ютерних технологіях не потрібно.

  Фахівцем ви можете бути абсолютно в будь-якій області, починаючи з поліграфії і закінчуючи дитячим харчуванням. Пишіть про це статті, придумуйте цікаві теми, знаходите вихідний матеріал в інтернеті. Кожен текст сплачується власниками сайтів, розміщується він на продаж через спеціальні біржі:

 • Фріланс – перший спосіб теж до нього ставиться, тільки цим терміном називають всю віддалену роботу. Окремі проекти і вакансії на роботу, не виходячи з дому, публікуються на спеціальній біржі Weblancer.

  Там є відповідні замовлення для вчителів, інженерів, будівельників, дизайнерів, рекламістів та багатьох інших. Наприклад, можна запропонувати консультації на тему бізнесу, малювати картинки або обдзвонювати клієнтів будівельної фірми:

 • Заробіток на YouTube – для відкриття каналу гроші не потрібні, потрібен тільки креатив. Чим більше цікавих відеороликів додано, тим більше переглядів, відповідно і високий прибуток.

  За часом цей спосіб самий тривалий, так як спочатку доводиться активно розкручувати свій канал. Зате потім він перетворюється в джерело пасивного прибутку. Навряд чи ви уявляєте, скільки отримують видеоблогеры за свою роботу:

 • Партнерські програми – розглядайте ті партнерки, де платять відсоток з продажу. Вони найбільш вигідні і тільки по такій схемі можна швидко зібрати велику суму. Спочатку потрібно зареєструватися на сайті, де що продається.

  Потім отримати спеціальну посилання для залучення людей. Рекламувати її можна будь-якими способами, як тільки виконана продаж, приходить винагорода. Приміром, на Glopart платять за продані инфопродукты:

 • Інвестування без грошей неможливо, тому, спочатку обов’язково потрібно знайти стартовий капітал. Скористаєтеся ви інтернетом, почнете відкладати або візьмете кредит – справа кожного особисто.

  Подивіться, куди інвестувати невеликі гроші, якщо у вас є хоча б незначна сума.

  Всі розуміють, інвестування грошей – це вигідно. Проблема в тому, що зібрати солідний стартовий капітал не всім під силу. Доведеться витрачати час або йти на ризик, щоб знайти свій ключ від дверей до заможного життя.