Бінарні опціони з депозитом 100$

Для старту в заробітку на бінарних опціонах зовсім не обов’язково мати величезну суму грошей.


Ста доларів цілком достатньо, щоб відкрити рахунок на популярних платформах і провести величезну кількість угод. У деяких брокерів мінімальна ставка складає всього 1$, тобто поповнивши баланс на сотню доларів, можна провести більше 100 угод.

Бінарні опціони з депозитом 100$ пропонують далеко не всі брокери. Відмінний приклад, усім відома компанія 24Option, на якій потрібно мінімум до депозиту – 250$.

Сума серйозна і вона є далеко не у всіх новачків. Але є і маса аналогів цього брокера, які надають не менш якісні платформи.

Де почати торгувати опціонами з 100$?

Ми підібрали кілька популярних брокерів, на яких можна вкладати 100 і менше доларів, в якості депозиту для старту торгівлі:

  • IQoption – реальний рахунок у цього брокера відкривається і за 10$, але при внесенні 100$ ви отримаєте 20% бонус. Платформа дуже зручна, є індикатори, працює навіть у вихідні дні і присутні бінарні турбо опціони. Ставити можна від 1$, для поповнення і виведення коштів передбачено багато різних способів.
  • Binarium – брокер не володіє такою ж популярністю і інструментів тут набагато менше. Зате торгувати ще простіше і мінімальний депозит складає всього 9$. Ставити гроші можна не тільки на валютні пари, опціони відкриваються на акції, товари, індекси, що забезпечує завжди великий вибір активів.
  • Grand Capital – цьому брокеру багато новачків віддають перевагу, так як за реєстрацію дається бонус 500$. Відіграти його, щоб вивести гроші досить складно, але можна поповнити рахунок і торгувати без обмежень. Крім цього, при кожному поповненні видається бонус +40%.
  • Binomo – ще один брокер, з яким можна почати торгувати, навіть якщо вкласти всього 10$. Для новачків відкрито розділ з навчанням, аналітика ринків допомагає будувати прогнози, а реєстрація займе лише кілька хвилин. Трейдерам пропонується кілька типів бінарних опціонів.
  • Alpari – велика компанія, послугами якої користуються досвідчені трейдери. Широкий функціонал, а щоб його випробувати, можна скористатися демо рахунком на бінарних опціонах. Відкрити можна тільки один тип рахунку, на якому доступно 17 валютних пар і 2 види металів.
  • Як бачите, зібравши всього 100$, у вас з’являється вибір, а даний список містить описи тільки перевірених компаній, з якими безпечно співпрацювати.

    Щоб швидко не програти всі гроші, використовуйте 3 способи підстраховки в бінарних опціонах.

    Бінарні опціони можуть перетворити ваші$ 100 в тисячі, але для цього потрібно навчитися складати вірні прогнози та аналізувати ринок. Головне не поспішати і ніколи не ставити відразу всю суму, адже це створює величезні ризики залишитися ні з чим.