Китайський інвестиційний проект Shan Jin

Інвестувати – значить робити внесок у майбутнє. Багато людей вже зрозуміли, наскільки вигідно робити пасивні інвестиції.


Вони користуються різними способами, в тому числі і закордонними інтернет-проектами. Набагато привабливіше виглядають іноземні системи, їх зараз створено багато.

Китайський інвестиційний проект Shan Jin пропонує вигідні інвестиції. Гроші клієнтів прокручуються на золотій біржі, багаторічний досвід допомагає професіоналам досягти стабільної і великого прибутку. Тому, на мінімальному тарифі інвестори отримують від 0.3% на добу.

Вклади в Юані з Shan Jin

З’явилася компанія на просторах інтернету на початку 2015 року і стабільно виплачує гроші своїм клієнтам.

Інвестиції в золото – один з найбільш надійних видів вкладів. Аналітики запевняють, що ціна цього металу буде зростати.

Всі розрахунки ведуться за допомогою Perfect Money. Більше того, ця платіжка використовується для ідентифікації користувачів. На головній сторінці ви побачите саму просту форму реєстрації:

Рахунок в Perfect Money потрібно в будь-якому випадку і на ньому повинен бути хоча б один цент. При проходженні ідентифікації, його потрібно заплатити проекту. Своєрідна перевірка, що віднімає пару хвилин:

Після цього в особистому кабінеті можна зробити депозит і вибрати один із тарифів. На вибір пропонуються віртуальні, срібні і золоті Юані. Коштують вони по-різному і приносять різний відсоток прибутковості:

  • віртуальний ЮАНь варто 0.16 PM;
  • срібний ЮАНь коштує 32 PM;
  • золотий ЮАНЬ коштує 1600 PM.

Як ви вже здогадалися, це PM долари. Прибутковість у тарифів сильно відрізняється, а якщо ви вирішите їх продати, то ціна буде набагато нижче. Нижче в таблиці представлена добова прибуток, у стовпці PM Bid вказана ціна активу при продажу:

Спробуйте провести розрахунки, щоб переконатися, наскільки все це прибутково. Припустимо, ви вирішите купити золотий ЮАНь і внесете 1600 PM. Кожен день буде зараховуватися за 8 доларів. Виходить 240$ в місяць, тому внески окупаються вже через півроку.

Для інвесторів з великим стартовим капіталом передбачений VIP рахунок, на якому прибутковість досягає 0.6%.

Природно, що у такого проекту ще є партнерська програма. Залучайте вкладників і отримуйте за 2% від вартості всіх з Юанів (0.5% за тиждень). Щоб замовити виплату, потрібно зібрати 0.16 PM.

Інвестиційний проект Shan Jin не відрізняється красивим дизайном, але пропонує реально вигідні умови. З недавнього часу вони ще додали можливість витратити зароблені гроші на Aliexpress (китайський інтернет-магазин з доставкою в Росію).

Компанія продовжує розвиватися, виплати проводяться стабільно, інвестуйте без сумнівів.