Кутові і картки – підказка для прогнозу на спорт

Зміст

  • Як використовувати кутові і фоли в ставках?
    • Прибуткові ставки на кутові
    • Як грати штрафних?

Особливості команд завжди потрібно враховувати, що при використанні спортивних ставок.


Іноді, можна знайти ідеальний варіант за рахунок аналізу статистики певної команди. У футболі у всіх є свої особливості, якщо їх врахувати, то ви знайдете кращий варіант, щоб поставити гроші правильно.

Кутові і картки – підказка для прогнозу на спорт, якою ви теж можете скористатися.

Суть застосування цієї хитрості полягає в перевірці статистики команд та виявленні тих, хто найчастіше забиває з кутового або веде агресивну гру (отримує фоли). В таких ставках коефіцієнти високі, в цьому полягає головний плюс.

Як використовувати кутові і фоли в ставках?

Робити ставки на кількість виданих карток або забитих голів з кутового можна не у всіх брокерів. На сайті 1xstavka приймаються ставки на безліч додаткових результатів, приміром, на фоли:

На найпопулярнішою ligastavok, для кожної гри теж є додаткові ставки, але їх не так багато. Зате ви можете використовувати парі. Це створення власної ставки, до якої можуть підключатися інші користувачі.

Поставте гроші на забитий гол з кутового або отримання карток, багато гравців дадуть відповідь на ваше парі, так як вважатимуть свої шанси на виграш високими.

Прибуткові ставки на кутові

Переходимо до статистики і шукаємо команди, разыгравшие багато кутових і виграли матчі:

Букмекер пропонував високі коефіцієнти на ставки по забитим з кутового:

Результати даного матчу показали наступні результати:

Як бачите, за всю гру було вироблено 6 кутових Тоттенхемом, а якщо б була відкрита ставка по другій сходинці (Угл Тоттенхем 6.5 мен), вдалося б помножити свою ставку на 1.95 – майже в два рази.

Застосовувати таку статистику потрібно акуратно, так як заздалегідь визначити, скільки буде розіграно кутових досить складно. Статистика допомагає зробити висновки, але прогнози можуть виявитися не вірними.

Як грати штрафних?

Кожен футбольний фанат знає хоча б кілька команд, які ведуть «жорстку боротьбу. Вони періодично порушують правила і отримують різні картки. Щоб вибрати команду, на яку краще поставити гроші, потрібно заглянути в статистику:

Після проведення перевірки, ви зможете визначити, які команди отримують найбільше ЖК (жовтих карток). Після цього, потрібно визначитися зі ставкою:

На який результат ставити, залежить від агресивності команди та загальної статистики за виданими картками. Приміром, за останню гру команда Тоттенхем отримала 2 РК, якби була зроблена ставка на (РК Тоттенхем 2.5 мен), коефіцієнт становив би 1.24, що теж непогано.

Дані хитрощі можуть вам знадобитися для складання прогнозів, а всім читачам ми рекомендуємо засвоїти 22 ради за ставками на футбол. Робота з букмекерами може бути прибутковою, якщо правильно вести ставки і сподіватися не тільки на удачу.