Бінарні опціони на Optionfair

Форекс відноситься до ніш, що пропонують складний і високоприбутковий заробіток в інтернеті.


Стандартний трейдинг минулого століття, зараз йому на зміну прийшли бінарні опціони. Торгувати ними ще зручніше, простіше і вигідніше. З однієї угоди, яка займає кілька хвилин, реально отримати майже 100% від ставки.

Бінарні опціони на Optionfair використовуються тисячами людей зі всього світу. Цей сертифікований брокер, його діяльність регулюється CySec, ліцензія номер 216/13.

Крім цього, про Optionfair відгуки 2016 виключно позитивні, компанія солідна, перевірена і без проблем виводить зароблені кошти.

Брокер Optionfair відгуки, платформа

Щоб почати торгівлю з даними брокером, потрібно внести мінімум 250$ (якщо використовуються банківські картки та платіжні системи).

На висновок ніяких обмежень не встановлено. Компанія відрізняється постійними акціями, різноманітними бонусами, аналітикою та розділом для навчання.

Хочете укладати угоди в плюс і пристойно заробляти? Торгівля по тактиці TrendMaster допоможе вам зберегти депозит.

Вивчаючи відгуки Optionfair, стає зрозуміло, що багатьох клієнтів приваблює в цьому брокері проводяться акції. Зараз у них є пропозиція місяця, за яким можна отримати 70% до суми депозиту, а також великий пакет відео уроків.

Для цього потрібно внести мінімум 400$:

Адміністрація робить все, щоб клієнти обирали саме бінарні опціони Optionfair. За активність вони придумали цікаву схему заохочень. Кожні 2 тижні запускається турнір з великим призовим фондом.

Пристойні призи отримують трейдери, які найбільш активно проводили операції:

Щоб ніхто не спустив стартовий капітал занадто швидко, створено розділ з навчанням. Можна вивчати стратегії, дивитися відео уроки і читати корисні статті. Крім цього, додана інформація, що допомагає аналізувати ринок.

Наприклад, можна відстежувати майбутні економічні події:

Це допомагає визначитися з активом, а також напрямком графіка. Торгова платформа Optionfair представлена компанією TeckFinancials. Як і на сайтах інших брокерів, для початку потрібно вибрати актив.

З особистого досвіду скажу, що на Optionfair торгова платформа чимось нагадує 24Option:

У верхній частині цього зображення показані доступні формати опціонів. У типі Кордон або Один дотик, буде потрібно встановити межі, за які повинен чи не повинен виходити графік. Активів завжди доступно багато, тому шукайте інформацію для прогнозів, незалежно від валюти, акцій і т. д.

Проводити операції зручно і легко:

Звична торгова платформа, на мобільних пристроях вона виглядає майже так само (є додатки для Android і IOS). На вебінарах, які ви зможете відвідувати безкоштовно, докладно пояснюється, як користуватися платформою. Там же описуються прибуткові стратегії і вчать користуватися аналітикою.

BO_PRO торгова стратегія для бінарних опціонів, яка використовується багатьма професіоналами і показує непогані результати.

Про Optionfair відгуки про виведення коштів нерідко цікавлять новачків. Проблем з виведенням немає, суму, рівну вашим депозитом переведуть на той самий рахунок, з якого вироблялося поповнення, решта відправляється на банківський рахунок.

Торгуйте з упевненістю, що все, що заробите, точно зможете вивести.