Інвестиції в золото

Зміст

  • Варто вкладати гроші в золото?
    • Швидкі інвестиції в золото

Починати вкладати у своє майбутнє потрібно якомога раніше, але навіть якщо вдається знайти гроші, складно вибрати спосіб інвестування.


Ми вже розповідали, куди вкласти гроші в інтернеті і одним з пунктів було інвестування в золото. Це надійний спосіб зберегти і примножити свій капітал, тому розглянемо його докладніше.

Інвестиції в золото вважаються одним з кращих видів вкладів, так як цей дорогоцінний метал постійно зростає в ціні.

На жаль, за останні кілька років його вартість знизилася, а деякі навіть заявляють, що цінність золота може різко впасти через розробки нових технологій.

Варто вкладати гроші в золото?

Активні вкладення в золото тривають, незважаючи на те, що його вартість дещо знизилася, порівняно з 2011-2012 роком.

На графіку цін за золота за останні 10 років це видно:

Експерти впевнені, що зміни в цьому плані будуть, і ціна точно збільшиться. На це сподіваються і всі ті, хто перевів активи в цей дорогоцінний метал. Будувати прогнози складно, тому доводиться покладатися тільки на думки фахівців.

Найкращий варіант для вкладів у золото – це купівля злитків. Але цей варіант не підходить при малому капіталі, так як метал продається великими «шматками».

Якщо є багато грошей, можна звернутися в банк, що пропонує придбання золотих злитків і отримати сертифікат на його придбання.

Інвестори нерідко вибирають вклади в золото, так як вважають цей спосіб кращим. Чому? Ось кілька причин:

  • метал є ліквідним, його завжди можна продати;
  • золото не прив’язане до економіки будь-яких держав;
  • його зручно зберігати;
  • дорогоцінний метал не псується;
  • є кілька способів інвестування в золото.

Про можливість скуповування злитків ми вже сказали, але це не єдиний спосіб. Наприклад, можна інвестувати кошти в золоті монети, що випускаються банками. Вони бувають двох типів – інвестиційні і колекційні.

По назві вже можна здогадатися, що інвестиційні призначені для вкладів і їх вартість часто наближена до ціни за вагою:

Колекційні монети набагато дорожче, так як їх цінність полягає не тільки в матеріалі, з якого вони виготовлені. З одного боку, в них вигідніше вкладати, з іншого боку, не факт, що потім вдасться вигідно продати монету.

На офіційному сайті Ощадбанку ви можете подивитися, які зараз монети він пропонує (можете пошукати і в інших банках).

Багато банки також пропонують відкривати «Золоті» рахунку. Їх можна порівняти з депозитами, тільки гроші вкладаються в золото і сума на балансі зростає або знижується, в залежності від ціни дорогоцінного металу (на руки ви нічого не отримуєте, крім відповідних паперів).

Є і такий спосіб «золотого» інвестування – придбання коштовностей. Прикраси із золота теж володіють високою вартістю, однак, краще в них не вкладати.

Справа в тому, що виробляються вони не з чистого золота, так і робота ювеліра часто переоцінюється. Якщо вдасться продати прикрасу за ціною, яку ви заплатили – це вже добре, не кажучи про отримання прибутку.

Швидкі інвестиції в золото

На золоті можна швидко заробляти, використовуючи трейдинг. На сайтах брокерів Форекса пропонується відкривати операції з використанням цього активу.

Цим часто користуються люди, однак, можна значно прискорити отримання прибутку, якщо використовувати бінарні опціони. Даний торговий інструмент дозволяє робити ставки на хвилину, годину, день і т.д..

Простіше кажучи, ви робите ставку на підвищення або зниження ціни за золото і у випадку вірного прогнозу отримуєте прибуток.

Хочете спробувати виграти гроші на вартості золота? Вирушайте на IQoption, там можна без поповнення балансу спробувати відкрити опціон:

На жаль, зараз актив «золото» закритий, але у нього встановлена прибутковість 60%. У бічній панелі вказується сума ставки і вибирається час, коли, на вашу думку, ціна за нього впаде чи підніметься.

Виставивши дані значення, тиснете Вище або Нижче, після чого відкривається опціон і залишається дочекатися результату.

Дивіться відео урок по торгівлі:

Якщо вирішите проводити операції на великі суми, то вибирайте 24Option. Це надійний брокер, якими користуються професіонали.

Такий спосіб вкладень у золото ідеально підходить людям, які знаються на котируваннях і знають, коли може піднятися або впасти ціна на дорогоцінні метали.

Тільки уявіть, що ви поставите 1000$ і, на наступний день ваш прогноз збудеться. Прибутку складе близько 60-70 відсотків (постійно змінюється), а це 600-700$.

Як саме вкладати гроші в золото, вирішувати тільки вам. Всі способи по-своєму гарні, але у кожного є і недоліки.

Якщо після прочитання цієї статті ви твердо вирішили відмовитися від «золотих» інвестицій, рекомендуємо розглянути варіант заробітку на іграх з виведенням грошей. Туди вкладати ще вигідніше, щомісячний приріст прибутку 20%-40%.