Інструкція як створити магазин на Etsy

Ручна робота завжди високо цінувалася, а якщо ви здатні робити ексклюзивні речі, то чому б не спробувати на цьому заробити.


Заробіток для творчих людей з Etsy – це реальна можливість отримувати гроші за в’язання, вироби, прикраси та багато іншого. Проект міжнародний, покупців тут реально багато.

Інструкція як створити магазин на Etsy? Про сам сайт ми вже розповідали і, судячи з кількості переходів на нього, багатьох цікавить така можливість заробити на своїй творчості.

Проект цікавий, створювався іноземними стартаперами, тисячі людей домоглися популярності й побудували успішний бізнес з його допомогою.

Як продавати на Etsy?

Реєстрація в системі відкрита для кожного. На Etsy товари розміщуються найрізноманітніші. Чим би ви не займалися, шукайте покупців, тим більше за це не доведеться платити.

Російською мовою Etsy давно працює, але у новачків іноді з’являються труднощі з відкриттям власного магазину. Тому ми вирішили представити докладну інструкцію:

 • У будь-якій системі для початку її використання потрібна реєстрація. Кнопка для її проходження знаходиться у верхньому правому кутку:
 • Заповнюєте звичайну форму, де обов’язково вказується E-mail для отримання посилання на активацію аккаунту:
 • Після підтвердження пошти, потрібно зайти в кабінет і перейти до створення магазину, для цього теж є спеціальна кнопка:
 • Процедура відкриття магазину на Etsy розділена на кілька кроків. Перший – це вибір мови, бажано вибирати російську, щоб ставити назви і опису. У другому полі вибирається місце розташування продавця, третій пункт визначає валюту для розрахунків. Долари оптимальний варіант, ними користується велика частина людей у світі:
 • На другому етапі додавання магазину доведеться придумати його назва. Використовувати можна не більше 20 символів. Вибирайте назву, враховуючи товари і звучність. Потрібно постаратися зробити так, щоб назва легко запам’ятовувався:
 • Для створення магазину на Etsy необхідно додати хоча б один товар. На наступному етапі пропонується зробити це через спеціальну форму. Обов’язково додайте опис і зображення. Сильно не переживайте, потім цей товар можна зняти з продажу:
 • Далі вибирається спосіб оплати. Всі знають, що іноземці частіше користуються PayPal, тому краще вибрати саме цей пункт:
 • Вибравши платіжну систему, відкривається вікно, в якому потрібно вказати реквізити (інформація залежить від обраного способу):
 • Заключний етап створення магазину – це додавання даних карти і місця проживання. Це необхідно для оплати комісії (можна використовувати дані PayPal):
 • Виконавши всі ці дії, ви отримаєте готовий магазин на одній з найпопулярніших платформ Etsy. Тепер можна зайти в особистий кабінет, додати кілька товарів та їх опису. Доходи нічим не обмежені, деякі творчі люди почали з цього сайту бізнес.

  Не уявляєш, чим можна підірвати ринок і які товари запропонувати? Подивися, як стати креативним, зарядись енергією і придумуй оригінальні ідеї.

  У мережі географічні межі не враховуються, тому всім доступні іноземні системи. З їх допомогою ще зручніше заробляти, в країнах пострадянського простору гірше скуповуються товари ручної роботи і, не так сильно цінується ексклюзив. Відкрий магазин на Etsy, йди до успіху.