Створюй WMG гаманець і інвестуй в золото

Зміст

 • Інвестуй в золото, не виходячи з дому
  • Як інвестувати в золото через Вебмані?
  • Чи вигідно вкладати в WMG?

З давніх часів золото вважалося благородним металом, який був заходом у грошових оборотах.


Ажіотаж навколо золота не закінчився і сьогодні, трейдери роблять ставки на нього, а деякі люди активно вкладають гроші в цей метал, адже його вартість за останні кілька років сильно знизилася.

Створюй WMG гаманець і інвестуй у золото, це найпростіший спосіб зробити внесок. У статті про інвестиції в золото ми вже розповідали, як можна вкладатися в дорогоцінний метал.

Відкриття спеціальних рахунків в банку, купівля зливків та монет – все це забирає купу часу, набагато простіше зберігати гроші в золоті на своєму віртуальному гаманці.

Інвестуй в золото, не виходячи з дому

Платіжна система Webmoney майже 20 років надає послуги на ринку інтернет-платежів. Вона зарекомендувала себе з позитивної сторони, а найголовніше, що випадків зі зломом рахунків і шахрайством вкрай мало.

Справа в тому, що захист тут з декількох рівнів, так і з шахраями адміністрація намагається обмежувати роботу.

Спеціально для використання золота були введені титульні знаки WMG. Їх курс дорівнює вартості одного грама золота (змінюється разом з котируваннями). Якщо подивитися на динаміку зміни ціни на золото, то можна помітити, що за останні роки дорогоцінний метал дещо здав позиції:

У період з 2011 по 2013 рік спостерігався ціновий пік. Експерти стверджують, що в майбутньому золото подорожчає, тому зараз найкращий момент для скуповування цього металу.

Щоб не обтяжувати себе походами в банк і не платити грошей за збереження осередків, а також не відкривати спеціальний рахунок, скористайтесь Webmoney.

Як інвестувати в золото через Вебмані?

Щоб, не виходячи з дому почати інвестувати в золото, достатньо зареєструвати Webmoney гаманець. На це піде кілька хвилин, але відразу надсилайте документи на перевірку, щоб отримати формальний атестат. Потім скачивайте клієнт і встановлюйте його на комп’ютер.

Далі виконуйте все по інструкції:

 • Спочатку потрібно створити спеціальний гаманець WMG, де будуть зберігатися грами купленого золота:
 • При створенні нового гаманця, вам буде запропоновано кілька варіантів, вибираємо потрібний нам:
 • Не забудьте вказати назву гаманця (довільне) і тисніть далі. З’явиться повідомлення про успішне створення WMG:
 • Тепер можна придбати титульні знаки, еквівалентні граму золота. Для цього, потрібно перейти до обміну валюти всередині гаманця:
 • Щоб виконати заключний крок, на вашому рахунку вже повинні бути гроші. Ви можете поповнити гаманець або заробити в інтернеті (Як заробити гроші на Webmoney). Вибираєте WMG навпроти «Куплю» і вибираєте рахунок, на якому у вас є гроші, навпроти «Віддам»:
 • Для завершення угоди потрібне підтвердження, просто дотримуйтесь інструкції. За подібні обміни обов’язково стягується комісія, але навіть якщо золото незначно подорожчає, ви отримаєте профіт.

  Після покупки WMG залишається тільки дочекатися, коли вартість металу підніметься і можна його продавати (за аналогічним обміну).

  Чи вигідно вкладати в WMG?

  Як і при будь-яких інших видах інвестування в дорогоцінні метали, потрібно розбиратися в динаміці цін. Вартість грама золота може як збільшитися, так і зменшитися. Щоб показати наочний приклад, давайте подивимося графік за останні 30 днів:

  Як бачите, 31 грудня 2015 року золото коштувало 1059.6$ за тройську унцію (приблизно 31 грам золота). Вже 27 січня вартість піднялася до 1126.1$.

  Простіше кажучи, якщо б ви купили тройську унцію в останній день 2015 року і продали б її 27 січня, заробили б 66.5$. Навіть за вирахуванням комісій, профіт б залишився, але він не такий великий.

  Тепер уявіть, якщо в обіг не пустити 1000$, а 10 000$. Читаючи прибуток за місяць склала б 665$, а на ці гроші вже можна спокійно жити (50 000 рублів).

  Хоча золото могло б і впасти в ціні, тому потрібно вибирати найкращі моменти для старту інвестицій. У довгостроковій перспективі це набагато вигідніше.

  В золото люди інвестували, інвестують і будуть інвестувати, так як цей дорогоцінний метал все одно є одним з найдорожчих ресурсів на нашій планеті. Потрібно лише знайти вдалий момент для входу на ринок, щоб потім реалізувати титульні знаки WMG за більш привабливою ціною.