Бонуси від Binarium для всіх!

Серед численних компаній, що надають брокерські послуги на фінансовому ринку, виділяється Binarium. Ця компанія відома і трейдерам з Росії, і інвесторам з СНД.
Якісне обслуговування і хороший сервіс зуміли вивести Binarium на перші місця серед конкурентів.


Для трейдерів сьогодні компанія пропонує 100% бонус на депозит, при поповненні рахунку на суму, більшу за 30 доларів США.
Отримати такий бонус можуть і нові клієнти компанії, достатньо зареєструватися на платформі. Після реєстрації перед трейдером з’явиться спливаюче вікно з пропозицією про 100% бонус.

Також нам вислали бонус-код, який дасть вам 100% бонус і на повторний депозит!

Якщо ви вже успішно працюєте на торговій платформі брокера Binarium, то це не значить, що дана пропозиція не для вас. Навпаки, досвідченим гравцям брокер також надає таку ж пропозицію: 100% бонус при поповненні депозиту на суму від 30 доларів США.

Для того щоб отримати такий бонус, напишіть менеджерам з технічної підтримки в онлайн чат Бонус-Код welcomeHome4, після цього дочекайтеся підтвердження даного коду, і вносите кошти на рахунок. Застосувати цей Бонус-Код клієнт може тільки один раз.

Працює технічна підтримка брокера Binarium з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Бонусы от Binarium

Головні переваги трейдингу з Binarium

 • Торгові умови Binarium: депозит від 9 доларів США, ставка від 1 долара.
 • Зручна торгова платформа.
 • Безпечний трейдинг з Binarium.
 • Нарахування бонусів при поповненні торгівельного рахунку.
 • Технічна підтримка.
 • Вибір торгових інструментів, функцій, активів.
 • Відкриваючи ордера, враховуйте правила ризик-менеджменту, не слід обирати ставку, яка б становила суму більше ніж 2% від депозиту.

  Для того, щоб вивчити особливості трейдингу, а також розглянути кілька можливих методик аналізу, брокер Binarium пропонує ознайомитися з навчальними матеріалами на своєму сайті:
  https://www.binarium.com/ru/academy тут ви можете переглянути відео уроки, вебінари, і взяти на озброєння торгову стратегію!

  Брокер Binarium прагне дати інвесторам краще, наприклад, є торгові кімнати, в торговельній кімнаті трейдери можуть обговорити між собою існуючу ситуацію на ринку, провести аналіз і навіть купувати опціони разом.

  Детальніше про торгову кімнату вам зможуть розповісти менеджери технічної підтримки Binarium в онлайн чаті на сайті binarium.ru або ж задавайте свої питання на електронну адресу [email protected]