Конструктор односторінкових сайтів

Продають сторінки створюються кожен день, при цьому не обов’язково добре розбиратися в програмуванні, щоб їх створювати.


Є безліч безкоштовних сервісів, через які можна створити односторінковий сайт всього за кілька хвилин.

У цій статті ми розповімо про один з кращих варіантів, за який не доведеться платити гроші.

Безкоштовний конструктор односторінкових сайтів Q-page, пропонує зручний інтерфейс для створення будь-якої кількості сторінок.

Навіть новачок зможе створити ефективну сторінку або сторінку для збору передплатників. Звичайно, можливості обмежені, але є всі необхідні інструменти, в тому числі і форма для відправки даних.

Як створити ефективну сторінку за 2 хвилини?

Для початку вам потрібно зареєструватися на Q-page.ru і перейти до свого профілю. Там ви будете спостерігати список сторінок, які ви можете запустити:

Щоб створити нову сторінку, натисніть на відповідну кнопку в бічному меню і переходьте до першого кроку:

Коли ви введете назву сайту, знизу з’являться шаблони, вибирайте оформлення для продає сторінки:

Потім, відразу ж відкривається конструктор, і ви можете вносити зміни на новій сторінці:

У бічній колонці знаходяться окремі області одностраничника, при бажанні ви можете вимкнути їх (натиснути на галочку). Також, можна натискати на гуртки, щоб міняти розташування елементів.

Редагувати інтерфейс своєї сторінки легко. Наприклад, якщо натиснути на картинку, з’явиться форма для завантаження свого зображення:

Аналогічним чином можна натиснути на форму, де користувачі вводять дані і внести будь-які зміни:

Зверніть увагу, можна додавати або видаляти окремі поля. Також, можна налаштувати текст, який буде спостерігати користувач, після відправки даних. Конструктор простий у використанні, а після зміни параметрів, що ви отримуєте саме те, що вам потрібно.

Q-page

Якщо не видаляти додаткові області, на ефективну (передплатну) сторінку можна додати відгуки, додаткову або повну інформацію про вашому реченні і багато іншого.

Коли ви встановіть необхідні параметри, натискайте «Зберегти» в верхньому правому куті, а потім обирайте «Опублікувати». Система запропонує вам вказати адресу сторінки:

Все, сторінка запущена, і ви можете залучати на неї трафік. Всі дані, отримані від відвідувачів, відображаються в статистиці вашого профілю:

Кількість стовпців у статистиці залежить від того, скільки полів потрібно заповнити у формі на вашому одностраничнике.

Безкоштовно можна додати тільки одну сторінку (на 14 днів), а щоб опублікувати більше одностраничников, доведеться платити:

цена Q-page

Ціни пристойні, але, як правило, продають сторінки запускаються на час проведення якоїсь акції. Тому, двох тижнів безкоштовного режиму вам буде цілком достатньо. А якщо знову буде потрібно використовувати конструктор продають сторінок, заново реєструйтеся і користуйтеся Demo режимом.