Гра World Birds

Зміст

  • Заробіток на грі World Birds
    • Додаткові ігри на World Birds

Грати в ігри з виведенням грошей не тільки цікаво, але й прибутково. Зараз у мережі є безліч оригінальних проектів, на яких пропонується ігровий інтерфейс і можливість виводити зароблені гроші.


Користувачі часто ставляться до них з недовірою, але марно, деякі ігри працюють вже кілька років і стабільно платять.

Гра з виведенням грошей World Birds обов’язково сподобається всім шанувальникам популярного проекту Angry Birds. В ній, ви зможете придбати бойових птахів, які будуть захоплювати поросят, а з їх продажу на ваш баланс будуть нараховуватися реальні гроші. Найголовніше, що вклади в цій грі не обов’язкові.

Заробіток на грі World Birds

Реєстрація в цій грі проводиться в два простих кроки. Спочатку вам буде потрібно вказати адресу електронної пошти, а після цього заповнити звичайну форму:

регистрация World Birds

Суть гри проста, ви купуєте птахів, вони захоплюють поросят, потім ви їх продаєте і виводьте гроші, ось курси обміну:

Вибір птахів, яких ви зможете придбати широкий, а найдешевша коштує всього 1 рубль (100 золота). Щоб придбати птицю, вам спочатку потрібно поповнити баланс. Через сервіс Free-Kassa приймаються будь-які електронні гроші, мінімальної суми депозиту немає. Потім, в розділі з птахами вибирайте підходящий варіант:

World Birds

На цьому зображенні представлено дві найдешевших птахи, які продають за 1 та за 10 рублів. Є і більш дорогі варіанти, які відкриваються по досягненню певного рівня:

В залежності від того, наскільки дорога птах, щогодини вона приносить більше поросят. Після реєстрації ви безкоштовно отримуєте Інь-янь, яка в годину приносить по 8 поросят. Ваше завдання – періодично заходити на сайт, щоб збирати спійманих поросят:

Коли ви будете відвідувати профіль не важливо, поросята будуть збиратися в вашому профілі, і ви зможете зібрати їх навіть через кілька днів. Після збору, заходьте в розділ «Продати поросят» і отримуєте за них золото:

З кожного продажу гроші нараховуються на ваш баланс «висновок», з допомогою обмінника їх можна перевести на рахунок для покупок. Це дозволяє розвиватися і купувати нових птахів без власних витрат.

Ще один приємний момент – це щоденний бонус. Кожен день, при вході в свій профіль, ви можете отримувати бонус від 1 до 100 золота:

У таблиці відображаються суми бонусів інших користувачів. Як бачите, сьогодні нам пощастило, і ми отримали 60 золота просто так.

Додаткові ігри на World Birds

Збирати поросят можна раз на день, витрачаючи не більше пари хвилин, що робити решту часу? Можете грати в нові ігри на цьому сайті:

1. Дуель.
Пропонується боротися з іншими користувачами, вибираючи частини тіла птиці для блоку і атаки. Гра проводиться між реальними гравцями, тому обман тут виключений. Ви можете самостійно вибрати ставку:

2. Зірви куш.
Це гра на перевірку удачі. Тут потрібно просто зробити ставку ігровим золотом і дочекатися розіграшу. Ви або отримаєте подвоєння ставки (-10% комісія), або програєте золото, але отримаєте заохочення у вигляді збільшення рейтингу на 10% від суми ставки.

3. Птах щастя.
Дана гра призначена для можливості отримання птахів з величезними знижками. Також як і в попередньому варіанті, ви можете зробити ставку, і якщо вам пощастить, ви зможете придбати різних птахів всього за 10% від їх вартості.

4. Лотерея.
У цій грі бере участь відразу 10 користувачів, кожен з яких купує квиток за 1000 золота. Система автоматично вибирає 3 щасливих квитка, і учасники отримують різні призи:

Додаткові ігри дозволяють збільшити стартовий капітал, але заграватися в них не варто, краще витрачати гроші на покупку птахів.

Виведення коштів доступний тільки тим гравцям, які поповнили свій баланс мінімум на 10 рублів.

На жаль, забрати зароблені гроші можна тільки на гаманці Perfect Money і Payeer, але не турбуйтеся, з них легко переводити кошти на Webmoney або Яндекс.Гроші.

В цілому гра досить цікава і в ній обов’язково варто зареєструватися. Навіть якщо ви будете входити в профіль раз в 4-5 днів, нічого не вкладаючи, у вас накопичиться певна сума, і ви зможете її вивести.