Як живуть інвестори?

Зміст

 • Життя звичайного інвестора
  • Як я почав інвестувати?

Ніхто б не відмовився від великого прибутку, тим більше, якщо для цього не потрібно активно працювати.


На жаль, з неба гроші не падають, а ледачим людям доведеться знайти стартовий капітал. Щоб не працювати, можна зайнятися пасивними інвестиціями, яких зараз достатньо в інтернеті.

Як живуть інвестори? Також як і багаті люди. Вони не витрачають багато часу на роботу, стежать за своїми активами і намагаються примножити статки.

Стати інвестором на дому не складно, ми вже розповідали, куди можна вкласти гроші в інтернеті. Проте після створення джерела прибутку, треба діяти грамотно.

Життя звичайного інвестора

У більшості звичайних людей, основну частину часу займає робота. Вони активно працюють, щоб отримувати гроші.

Інвестори шукають способи вкластися куди-небудь, щоб отримати прибуток і не займатися рутинними справами. Природно, у них з’являється більше вільного часу, але і відповідальність набагато серйозніше.

Щоб стати інвестором, потрібен стартовий капітал, а його допомагає зібрати робота в інтернеті на дому без вложений.

Чому ще не всі стали інвесторами? Тому що не у всіх є солідна сума вкладень, а іноді люди просто не правильно діють. Хоч у інвестора і з’являється багато вільного часу, іноді доводиться його витрачати.

Також, вкладникам необхідно пам’ятати про інших важливих моментах:

 • Планування часу – просто вкласти гроші і забути про це не вийде, активи необхідно підтримувати. Є інвестори, які просто не виділяють на це часу, в результаті їх справи скочуються і гідного профіту вони не отримують.
 • Витрати – їх потрібно контролювати, адже краще направляти більшу частину коштів на розвиток активів. Щоб домогтися чого-то, багато людей починають економити майже на всьому і вкладають кожну копійчину у своє майбутнє.
 • Саморозвиток – необхідно для визначення кращих напрямків для інвестування. Не скрізь однакові відсотки, а іноді від самого вкладника потрібні активні дії. Тому доводиться вчитися і розвиватися.
 • Довгострокові інвестиції – досвідчений інвестор не шукає швидких способів отримати гроші, він орієнтується на перевірені і надійні схеми. Нехай гроші будуть в обороті хоч кілька років, головне, щоб вони принесли відчутну прибуток.
 • Пошук нових напрямків – необхідно проводити постійно і це забирає купу часу. Рано чи пізно, активи можуть стати не актуальними. Крім цього, деякі ніші стають недостатньо прибутковими.
 • Життя інвестора здається безтурботним, але їм теж доводиться крутитися. Зате вони витрачають в рази менше часу і можуть займатися своїми захопленнями. Саме тому потрібно не тільки активно працювати, але і навчитися вкладати.

  Як я почав інвестувати?

  Раніше я навіть не замислювався про те, що можна вкладати і по 100 рублів, щоб у майбутньому отримувати ще більше.

  Зараз я інвестую великі гроші в розвиток свого блогу, а також у різні проекти. Приміром, з Taxi Money мені надходять тисячі рублів кожен день і для цього нічого робити не доводиться:

  Це економічна гра, де пропонують купити машинки, а потім отримувати з них пасивний дохід. Коштують вони по-різному, тому і прибутковість у них відрізняється. Починати можна з будь-якої суми, а по часу це забирає не більше 5 хвилин в добу:

  Єдиний мінус – це необхідність залучати рефералів. Потрібно це для отримання коштів на пасажирський рахунок, а якщо там немає грошей, висновок недоступний. Звичайно, можна попрацювати в місті або відкрити свою компанію, але це вже віднімає купу часу.

  За допомогою блогу я залучив кілька тисяч користувачів гру, тому без проблем виводжу все до копійки.

  Це лише один сайт, з якого мені надходять пасивна прибуток. Найчастіше я вкладаюся у розвиток реферальних мереж на сайтах, але ви можете вибрати будь-яке інше напрям. Ризики залишаються у будь-якому випадку, але як кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанського.

  Не обов’язково створювати сайти, є інші способи набору рефералів.

  Бути інвестором набагато вигідніше і цікавіше. На старті важко розібратися, куди саме спрямувати стартовий капітал і де прокрутити гроші, але після того, як вливаєшся в якусь нішу, все йде як по маслу. Спробуйте почати, за рахунок вигідних вкладів багато люди розбагатіли.