Недорогі домени .ru і .рф

Зміст

  • Економія на купівлю домену
    • Де краще купувати домени?

Майже всі реєстратори доменних імен пропонують вебмайстрам скористатися їх партнерською програмою і створити власний сервіс з продажу доменів.


Для них встановлюється певна ціна адреси сайту, а вони самі вирішують, скільки зробити надбавку, щоб отримати прибуток.

Саме тому зараз можна спостерігати величезну різницю у вартості доменів. Одні продають їх усього за 100 рублів, у той час як інші пропонують в кілька разів вищу ціну, але їм все одно вдається знайти клієнтів, так як є багато новачків, які створюють собі сайти для різних цілей.

Економія на купівлю домену

Щоб у вас не залишилося сумнівів, що на різних сайтах встановлені різні ціни, давайте подивимося на вартість доменів в сервісі Reg:

стоимость домена

Як бачите, імена з зонами.ги і .рф пропонуються за 590 рублів, але незважаючи на популярність цього реєстратора, краще відмовитися від таких пропозицій. Недорогі домени .ru і .рф можна купити в інших компаніях за нижчою ціною.

А крім того, що ви заплатите менше, при продовженні домену вам теж не доведеться переплачувати.

Де краще купувати домени?

Ми виділили два перевірених сервісу, де ви зможете купити домени, не переплачуючи за них:

1. 2domains.ru
Напевно, дешевше, ніж на цьому сайті придбати домен неможливо. Без спеціальних умов ви витратите всього 99 рублів:

А якщо купувати відразу «пачку» доменів, можна непогано заощадити. Є кілька тарифів для оптовиків, тому, чим більше доменів купується, тим нижчою за їх вартість:

Домени .ru за 89 рублів, ви де-небудь бачили такі умови? Але щоб отримати такий тариф, потрібно купити більше 1000 імен. Такий варіант підійде для тих, хто хоче створити бізнес в мережі.

Купивши домени за 89 рублів і продаючи їх хоча б по 98 (дешевше ніж 2domains), можна заробляти гроші і одночасно залучати клієнтів найнижчою ціною.

2. Webhost1.
Відмінний хостинг, який використовується і для Workion.ru (цього блогу), теж пропонує невисокі ціни на домени:

Домени в зоні .ru і .рф тут дорожче всього на 1 рубль, а ось домени .com, .org, .net і в інших світових зонах, значно дешевше. Також, у таблиці вказано, що продовження на рік проводиться за тією ж ціною.

Якщо ви вирішите відкрити сайт і купити домен, не поспішайте, а спочатку перевірте, де найбільш вигідні умови.

Домени на Reg, 2domains і Webhost1 нічим не відрізняються, це звичайні адреси в одних і тих же зонах, але за різними цінами. Ніякого сенсу переплачувати немає, тому витрачайте свій бюджет грамотно.